• Dolar Alış / Satış: 8.385 / 8.4
  • Euro Alış / Satış: 9.968 / 9.986
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:12
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:27
  • Akşam: 19:37
  • Yatsı: 21:19

Yüzenada Su Piyasalarda

29 Mayıs 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4611 defa okundu.
Yüzenada Su Piyasalarda

Solhan’ın ikinci su markası olan Yüzenada Su’yun piyasaya girdiğini söyleyen Karivan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Diken, dört ilde Yüzenada Su dağıtımının yapıldığını ve dört ilde ise bayilik görüşmelerin devam ettiğini aktarırken Yüzenada isminin seçilmesinin ise Yüzenada’nın tanıtımına katkı sunmak amacıyla olduğunu aktardı.

Karivan A.Ş. olarak 2009 yılında çalışmalara başladıklarını ve 2011 yılında pet preform dolum tesisinin açılışı ile piyasalarda yer edinerek Solhan’ın suyunu özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde pazara açtıklarını söyleyen Karivan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı M. Sıdık Diken, Binpınar Su’yun 20 ilde 35 bayi aracılığı ile dağıtımının yapıldığını ve Derela Çınarcık Mevkii’nde bulunan diğer bir kaynağı da 700 metre mesafeden Binpınar Su pet preform dolum tesisine getirerek burada paketlendiğini aktardı.

Buraya suyun anti bakteriyel borularla getirilerek dolumunun yapıldığını söyleyen Diken, Yüzenada Su’yun kendi cazibesi ile yeryüzüne çıktığını ve mineral bakımından çok zengin bir su olup vücut sağlığına faydalı sular sınıfına girdiğini söyledi.

Bingöl, Muş, Elazığ ve Bitlis illerinde bayilik çalışmalarının tamamlanıp Yüzenada Su’yun piyasaya ulaştırıldığını Diyarbakır, Siirt, Van ve Malatya illerinde ise bayilik çalışması için görüşmelerin devam ettiğini aktaran Diken, “Bingöl – Solhan suyunun daha iyi bir şekilde piyasaya hakim olabilmesi ve kendi alternatifimiz kendimiz oluşturarak rakip sularla daha iyi mücadele etmek için bu markayı oluşturduk.  Bingöl ve Yüzenada’nın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla isim tercihimizi Doğa Harikamız olan Yüzenada ismini tercih ettik. Yüzen ada suyu ile Bingöl ve Solhan’ımızın ismini daha iyi tanıtmak için bir çaba içerisindeyiz” şeklinde konuştu. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN