• Dolar Alış / Satış: 8.287 / 8.302
  • Euro Alış / Satış: 10.073 / 10.091
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:02
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:17
  • Akşam: 19:28
  • Yatsı: 21:10

Yüzenada Maketi Dikkat Çekti

19 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1971 defa okundu.
Yüzenada Maketi Dikkat Çekti

Bingöl geneli Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslarda eğitim gören kursiyerin emekleri, Bingöl’de açılan ‘2. Halk Eğitim Merkezleri Fuarı’nda sergilendi. Fuarda Yüzenada maketi dikkat çekti.

 Bingöl genelinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslarda eğitim gören kursiyerin emekleri Bingöl’de açılan fuarda sergilendi.

Bingöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde 2013-2014 eğitim öğretim döneminde merkez ve 7 ilçede açılan kurslarda eğitim gören kursiyerlerin yaptığı çalışmalar, 2’inci Halk Eğitim Merkezleri Fuarı’nda sergilendi. Bingöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bahçesinde açılan fuarın açılışına, Bingöl Vali Yardımcısı Numan Tahir Şimşek, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Berdibek, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muzaffer Dengeşik, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Çalbay, kurum müdürleri ve davetliler katıldı.

Fuarın açılış konuşmasını yapan Bingöl Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muzaffer Dengeşik, 2013-2014 eğitim öğretim yılında merkez bünyesinde 48 farklı alanda, 661 kursun açıldığını belirterek, açılan kurslarda 7 bin 114 kadın, 4 bin 568 erkek olmak üzere toplamda 11 bin 682 kişiye eğitim verildiğini söyledi.

"Bu istatistiklerden de anlaşılacağı üzere toplumumuzun gelişiminde ve eğitiminde halk eğitimlerimizin rolünün ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.” diyen Dengeşik, “Bunun bilincindeyiz ve her zaman elimizden gelen en iyi eğitimi vermeye gayret edeceğiz. Halk Eğitim Merkezleri olarak her zaman, her yerde, herkes için eğitim parolasıyla faaliyet göstermekteyiz. Bu yıl 2. Halk Eğitim Merkezleri fuarını düzenlediğimiz için de çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından fuarın açılışını gerçekleştiren Vali Yardımcısı Numan Tahir Şimşek ve beraberindekiler fuarı gezerek, ürünler hakkında kursiyerlerden bilgi aldı.

Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü standını gezen Vali Yardımcısı Şimşek, Yüzenada Maketini beğendiğini ve bu maketin Bingöl’ün tanıtımında kullanılabileceğini belirtti.

Fuara katılanlar, Solhan standının beğenildiğini belirttiler. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN