• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

YUSUF ERDEM SOLHAN SPOR’DA

15 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
406 defa okundu.
YUSUF ERDEM SOLHAN SPOR’DA

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, pasör çaprazı Yusuf Erdem ile anlaştığını açıkladı. Başkan Sözen, “Transfer dönemi bitene kadar transferlerimizi yapmaya devam edeceğiz ve takımımızı en iyi şekilde kuracağız.” dedi.

Eksik oyuncu kadrosuyla yeni zesona başlayan AXA Sigorta Efeler Ligi’ndeki temsilcimiz Solhan Spor, Konya Büyükşehir Belediyespor ile yollarını ayıran pasör çaprazı Yusuf Erdem ile anlaştı.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bingöl Solhan Spor, Konya Büyükşehir Belediye Spor ile yollarını ayıran 29 yaşındaki pasör çaprazı Yusuf Erdem ile anlaştı. Kulübün başarı çıtasını yükseltmek için transfer çalışmalarına devam edeceklerini belirten Kulüp Başkanı Başkan Ziya Sözen, “Takım olarak zorlu süreçlerden geçtik ve 7 yılın ardından Efeler Ligi’ne yükseldik. Efeler Ligi’nde mücadele etmek ne kadar zorsa bu ligde kalmak da o kadar zor. Biz de bunun farkında olarak hocamızın, teknik heyetimizin takımda gördüğü eksiklikleri gidererek ligdeki iddiamızı sürdürmek istiyoruz. Transfer dönemi bitene kadar transferlerimizi yapmaya devam edeceğiz ve takımımızı en iyi şekilde kuracağız. Takımımız için, ilimiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YUSUF ERDEM KİMDİR

Transfer sezonunu devam ederken oyuncu arayışlarını sürdüren Solhan Spor, bir çok takımla başarı hikayesi bulunan Yusuf Erdem’i kadrosuna kattı. Transfer ile ilgili kulübün sosyal medya hesabında yapılan paylaşımda şua açıklamalara yer verildi: “Kulübümüz Konya B.Şehir Bld. Spor ile yollarını ayıran Yusuf Erdem ile anlaşmıştır. Oynadığı her takımda başarı hikâyesi bulunan 1991 doğumlu Pasör Çaprazı Yusuf Erdem; 2009-2010 sezonu Bursa Tofaş takımında 1. Lige (Efeler Ligi) yükselme, 2010-2011, 2012-2013 ve 2014-2015 sezonlarında Tokat Belediye Plevne takımında 3 kez 1. Lige (Efeler Ligi) yükselme, 2016-2017 sezonunda Gümüşhane Torul takımı ile 1. Lige (Efeler Ligi) yükselme, 2018-2019 sezonunda Yozgat Sorgun takımında Efeler Ligine yükselme heyecanı yaşamıştır.

Aynı zamanda Azerbaycan vatandaşlığı bulunan yeni transferimiz, 2016 yılında Azerbaycan Milli Takım formasıyla İslami ve Dayanışma Oyunlarında Olimpiyat 2. liği yaşarken, Türkiye Milli Takım formasıyla ise Yıldız Gençlerde Balkan 2. liği yaşamıştır.

2020-2021 sezonunda takımımız için mücadele edecek yeni transferimiz Yusuf Erdem’e Hoş geldin der sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN