• Dolar Alış / Satış: 18.612 / 18.646
  • Euro Alış / Satış: 19.421 / 19.456
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:10
  • Öğle: 12:18
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:05
  • Yatsı: 18:37

YÜCEL’DEN EĞİTİM SENDİKALARINA ZİYARET

20 Haziran 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
404 defa okundu.
YÜCEL’DEN EĞİTİM SENDİKALARINA ZİYARET

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, Eğitim işkollarında faaliyet gösteren; Eğitim Bir-Sen, Türk Eğitim-Sen, Eğitim-Sen ve Şehit Gazi-Sen Sendikalarına iadei ziyaretlerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Yücel’in Sendikalara gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Bingöl eğitimi ile bilgi alışverişinde bulunularak sendikaların görüş ve önerileri alındı.

İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, sivil toplum kuruluşlarının önemli olduğunu vurgulayarak: “Eğitim paydaşlarımızdan olan Eğitim sendikalarına yapmış olduğum bu ziyaret, hem iade-i ziyaret, hem de fikir alışverişidir. Sivil toplum örgütlerimiz, yaptığımız işlerde bizler için önemlidir. Eğitim ülkemizin geleceği için çok önemli olduğu için her kesimden gelecek önerilere ihtiyaç duymaktayız. Eğitim, okul, çevre ve ailede şekillendiği için, eğitim yalnız eğitimcilere bırakılamayacağından tüm paydaşlarımız, kurum kuruluş ve sivil toplum örgütleri kendilerine düşen görevleri yerine getirmelidir.

Sendikalar; Ülkemiz ve özelde İlimiz eğitimine katkı sağlayacak, eğitimimizin gelişmesi, akademik başarımızın artması için, plan proje ve fikirler üretmelerini bekleriz.  Sendikalar tabii ki kendi üyelerinin özlük işleri ve bireysel haklarını arayacaktır. Bunu yaparken de; ilimiz eğitimine katkı sağlayacak fikir ve düşüncelere yönelmeleri gerektiği kanaatindeyiz. Sendikalar kendi üyelerinin haklarını savunup üyelerine daha çok sosyal haklar kazandırmanın çabası yanında; Milletin menfaatleri ve toplumun hassasiyetlerine duyarlı olmaları gerekir.” Dedi.

Sendikaların Milli Eğitimden beklentileri, gördükleri aksaklıklar ve varsa hatalar konularında istekleri ve önerileri dinleyen Yücel,  “Tüm paydaşlarımız, kurum kuruluş ve sivil toplum örgütlerimizin görüşleri bizler için önemlidir.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN