• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

YOL ONARIMI TALEBİ

15 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
602 defa okundu.
YOL ONARIMI TALEBİ

Solhan Boğlan Bulvarı’nda kilitli parke taşlarının sıkıştırılma ve su sızmalarından dolayı yolda oluşan çökme ve kabarmaların giderilmesi için onarım talebi dile getirildi.

Solhan Boğlan Bulvarında zaman zaman yolda meydana gelen çöküntüler ve kabarıklardan dolayı araç seyirlerinin etkilendiği ve bu sorunun daha sonra giderildiği söz konusudur.

Uzun zamandır Boğlan bulvarından Bingöl istikametinden Muş istikametine giden araçların seyrinde çarşı merkezinde bulunan trafik ışıklarına yakın mesafede yine yolda çöküntü ve kabarmalar meydana gelmiş durumdadır.

Aynı bulvarın İlçe Emniyet Müdürlüğü kavşağında da yolda su sızıntısı meydana geldiği ve aynı mevkide yolda çökme ve kabarmalar oluşturulduğu görülmektedir.

Durumdan rahatsız olan ve onarımın yapılması gerektiğini belirten sürücüler; “Kilitli parke taşı bulunan yolun özellikle İlçe Emniyet Müdürlüğü kavşağından çarşı merkezine doğru sürekli çökmeler meydana gelmektedir. Meydana gelen çöküntü ve oluşan kabarıklar Karayolları tarafından belli aralıklarla onarılıp sorun giderildi. Zemininden dolayı araç seyrinden dolayı etkilen kısımda aynı sorun devam etmektedir. Boğlan bulvarından Bingöl istikametinden Muş istikametine giden araçların seyrinde çarşı merkezinde bulunan trafik ışıklarına yakın mesafede yolda çöküntü ve kabarmalar meydana gelmiştir. İlçe Emniyet Müdürlüğü kavşağında da yolda su sızıntısı meydana geldiği ve aynı mevkide yolda çökme ve kabarmalar oluşturulduğu görülmektedir. Bu çöküntü ve kabarıklığın araç seyrini etkilediği gibi ani rastlantılarda araçlara da zarar verebilmektedir. Bu sorunun çözülmesini istiyoruz” ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN