• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

YILMAZ’DAN SOLHAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

2 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
979 defa okundu.
YILMAZ’DAN SOLHAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

16 Nisan’da yapılan halk oylaması sonrasında çıktığı teşekkür ziyaretleri kapsamında Solhan’a gelip vatandaşlar ile buluşan Yılmaz, “Solhan’ın şampiyonluğunu tebrik ediyorum. Solhan, yüzde 87 gibi bir oy oranıyla hepimizin başını dik etti. Solhan bizim için çok ayrı bir yere sahip, bundan sonra da Solhan’ımızın her türlü hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bingöl’de yaptığı ziyaretler kapsamında Solhan’a da gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Kalkınma eski bakanı Dr. Cevdet Yılmaz, Solhan AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret ettikten sonra vatandaşlar ile bir araya geldi.

Vatandaşlar ile bir araya gelen Yılmaz, YSK’nın resmi sonuçları yayınlamasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yuvaya döneceğini söyledi.

Halk oylaması neticesinde yapılacak değişiklikler ile ilgili de konuşan Yılmaz, “Bir kısım maddeler hemen gerisi zaman içerisinde yürürlüğe girecek. Cumhurbaşkanlarının önündeki partili olma yasağının kaldırılması hemen yürürlüğe girecek. Resmi sonuçların yayınlanmasıyla Cumhurbaşkanımız da yuvasına dönecek. Tekrar üye olmak ve ardından da İnşallah genel başkanımız olacak. Şimdiden hayırlı mübarek olsun diyorum. 2019’da yeni sistem bütün unsurlarıyla devreye girecek inşallah” dedi.

“2023 HEDEFLERİNE YÜRÜYECEĞİZ”

Yeni bir heyecanla Türkiye’yi geleceğe taşıyacaklarını kaydeden Yılmaz, şunları söyledi: “2023 hedeflerine yürüyeceğiz. Demokrasimizi geliştireceğiz, ekonomimizi daha da büyüteceğiz İnşallah. Dış dünyada çok daha güçlü bir ülke haline geleceğiz. İçerde de birliğimizi, huzurumuzu, beraberliğimizi daha da pekiştireceğiz. Yeter ki bizim birliğimiz ve beraberliğimiz olsun, içerden veya dışarıdan kim ne yapmaya çalışırsa çalışsın bu gidişatımızı engellemeyecektir İnşallah. Emin adımlarla geleceğimize yürüyeceğiz.”

“MAHKEMELER MİLLET ADINA KARAR VERİR, MİLLET KARARINI VERDİ”

Referandumda ilçeler bazında en fazla evet oyu veren Solhan’a teşekkür ettiğini belirten Yılmaz, “Solhan’ın şampiyonluğunu tebrik ediyorum. Solhan, yüzde 87 gibi bir oy oranıyla hepimizin başını dik etti. Solhan bizim için çok ayrı bir yere sahip, bundan sonra da Solhan’ımızın her türlü hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ana Muhalefet partisinin mahkemelerde dolaştığını anımsatarak konuşmasına devam eden Yılmaz, “Onlar dolaşmaya devam etsin. Mahkeme kararlarıyla milli iradeyi belirleyemezsiniz. Milli iradenin üzerinde mahkeme kararı olmaz. Milli irade, son sözü söyler. Çünkü mahkemelerde millet adına karar verirler. Doğrudan millet kararını verdi, bunun üzerine artık mahkemelerin söyleyeceği bir söz yoktur” diye konuştu.

“HER ZAMAN SOLHAN’IN YANINDA OLACAĞIZ”

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bingöl’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz, temasları kapsamında geldiği Solhan’da Kaymakam Fatih Okumuş’u makamında ziyaret etti. Çalışmalarından ötürü Kaymakam Okumuş’u teşekkür eden Yılmaz, gündemdeki konuları da değerlendirdi.

Gerçekleşen ziyarette Yılmaz’a yaptığı çalışmalar hakkında hazırladığı sunumu takdim eden Kaymakam Okumuş, yeni yapılacak hükümet konağı, Köydes çalışmaları ve ilçemizde bu yıl içerisinde yapılacak işler hakkında bilgiler aktardı.

Her zaman Solhan’ın yanında olacaklarını belirten Yılmaz, Kaymakam Okumuş’a başarı dileklerinde bulunarak, bundan sonra çok daha güzel işlere imza atılacağına inancının tam olduğunu dile getirdi.

BAŞKAN YILDIZ VE EKİBİNİ TEBRİK ETTİ

Solhan’a yaptığı ziyaretler kapsamında ilçede vatandaşlar ile bir araya gelen Yılmaz, 16 Nisan’da yapılan halk oylamasında yüzde 93 oranında Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine destek veren Arakonak beldesini de ziyaret etti. Burada belde halkıyla bir araya gelen Yılmaz, verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Solhan ziyareti kapsamında Solhan Belediyesi tarafından yapılan ve bölgede emsal belediyelerde eşine pek rastlanılmayan açık alan spor kompleksini de gezen Yılmaz, parkın yapımından övgü ile bahsederken Başkan Yıldız ve ekibini de tebrik etti.

Başkan Yıldız’ın güzel projelere imza attığını ve bundan dolayı takdiri hak ettiğini söyleyen Yılmaz, parkta incelemelerde bulunurken Bingöl’ü Türkiye Şampiyonasında temsil eden ve Türkiye şampiyonu olan minik erkekler atletizm takımını da tebrik etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN