• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:48
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

YILMAZ, YENİ MAHALLE MUHTAR ADAYI

21 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1381 defa okundu.
YILMAZ, YENİ MAHALLE MUHTAR ADAYI

Yeni Mahalle sakinlerinden Zeki Yılmaz, Yeni Mahalle Muhtar Adayı olduğunu açıkladı. Mahalle sakinleri ile istişare halinde el ele vererek mahallenin sorunlarına çözüm getireceklerini belirten Yılmaz, mahallemize hizmet için tüm kapıları çalarak gereken hizmetin gelmesi için çalışacağını belirtti.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için muhtar adaylar açıklanmaya devam ediyor. Yeni Mahalle sakinlerinden Zeki Yılmaz, Yeni Mahalle Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Yüksek Okul mezunu olduğunu belirten ve elektrik alanında çalıştığını aktaran Yılmaz, Yeni Mahalle’ye hizmet için muhtar adayı olduğunu belirtti.

Yeni Mahalle’nin büyük bir mahalle olması, hizmet ağı da geniş olan bir mahalle olmasının yanısıra özellikle çoğu eğitim kurumları ile bazı kamu kurumlarının da Yeni Mahalle’de olduğunu belirten Yılmaz, şu ifadeleri kullandı: “Mahallemiz büyük bir mahalle olduğu için hizmete olan ihtiyacı da bu paralellikte büyüktür. Mahallemizde ihtiyaç olan hizmetlerin yapılması için öncelikle azalardan oluşan ekibimiz ve mahalle sakinlerimiz ile yapacağımız istişareler sonucunda tespit edip ilgili kurumlardan destek isteyerek bu hizmetlerin yapılmasını sağlayacağız. Büyük bir mahalle olup ilçemizdeki diğer mahalle sakinlerimizin de istifade edeceği sosyal ve sportif alanlar Yeni Mahalle’de olduğundan yapılan istişareler sonucunda yeni projeler hazırlayarak ilgili kurumlarımıza sunarak gerekli hizmetin yapılması için çalışacağız. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı tespit ederek gerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve gerekse hayırsever kişi ve kuruluşlara ileterek ihtiyaçlarına cevap arayacağız. Bu hizmetleri yapmak için mahallemizde Muhtar adayı olup, mahalle sakinlerimizin desteğine ve tüm ilçe halkımızla beraber mahalle sakinlerimizin ayrıca duasına talibim.”

Haber: Yunus Gengörü

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN