• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

YILIN ÖĞRETMENİ BAYAR’A PLAKET

29 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
454 defa okundu.
YILIN ÖĞRETMENİ BAYAR’A PLAKET

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yılın öğretmeni seçilen Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlkokulu/OrtaokuluMüdürü Ferhat Bayar’a, İl Milli Eğitim Müdürü Güney tarafından plaket verildi. Solhan Kaymakamı Kıyıcı tarafından tebrik edilip taltif sunulan yılın öğretmenini ziyarette bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yanılmaz ise Bayar’ı tebrik etti. 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tertip edilen öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde üstün başarı göstermiş, fedakârlıkları ve özel nitelikleriyle farklılıklar ortaya koymuş ‘Mesleki Çalışmalarıyla Öne Çıkan Öğretmenler’ programında, Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlkokulu/Ortaokulu Okul Müdürü Ferhat Bayar, ‘Yılın Öğretmeni’ seçildi.

Bu kapsamında ‘Yılın Öğretmeni’ seçilen Bayar’ı makamında ağırlayan Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, kendisini tebrik ederek plaket takdim etti.

Güney; “Dünya üzerinde geçmişten bu güne var olan mesleklerin içerisinde en kutsal ve insanlık için hayatı önem taşıyan meslek hiç şüphesizdir ki öğretmenlik mesleğidir. Bu kutsal mesleği en iyi şekilde yapan, ilimizde yılın öğretmeni seçilen değerli öğretmenimizi tekrar kutluyorum” dedi. 

‘Yılın Öğretmeni’ seçilen Bayar’ı makamında ağırlayan Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı ise Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlkokulu/Ortaokulu Okul Müdürü Bayar’ı tebrik edip taltiflerini sunarken Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, yılın öğretmenini okulunda ziyaret edip tebrik etti.

Yılın öğretmeni seçilen Bayar ise, nezaket ve desteklerinden dolayı; Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı ve Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz’a şükranlarını sundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN