• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:06
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

Yıldız, Teşekkür Mesajı Yayımladı

27 Ocak 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1477 defa okundu.
Yıldız, Teşekkür Mesajı Yayımladı

Ak Parti’den Solhan Belediye Başkanlığı için adaylığı açıklanan Abdulhakim Yıldız, kendisini Solhan Belediye Başkanı Adayı yapan AK Parti’ye ve kamuoyu yoklamalarında kendisini destekleyenlere teşekkür etti.

  

Ak Belediyecilik hizmet kervanında; benimle beraber “Aday Adaylığı” sürecinde daha iyi bir Solhan için hizmete talip olan tüm Aday Adaylarına gösterdikleri centilmenlik ve nezaketten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyleyen Ak Parti Solhan Belediye Başkanı Adayı Abdulhakim Yıldız, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Halkımızın nabzını kamuoyu yoklamalarının yanı sıra teşkilat mensuplarının görüşlerini de dikkate alarak Solhan’ımıza hizmet etmekte bizi sorumlu kılan,  Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Parti Genel Merkez Teşkilatına, Kalkınma Bakanımız Sayın Dr. Cevdet Yılmaz’a, Ak Parti Bingöl Milletvekili Sayın Prof. Dr. Eşref Taş’a,  Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarına ve kamuoyu yoklamalarında şahsıma gösterdikleri teveccühten dolayı tüm Solhanlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”

 

Dürüst, Adaletli ve Şeffaf Bir Yönetim…

Ak Belediyecilik hizmetinde bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri ile Mahalle Muhtarlarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiğini söyleyen Yıldız, şunları kaydetti:

“İnşallah halkımız 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel seçiminde bizi bu göreve layık görürse, bundan sonra tüm Solhanlı hemşerilerimizle birlikte aynı şevkle, dürüst, adaletli, şeffaf bir yönetim anlayışı ile bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinin Solhan’ımıza, Bingöl”ümüze ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum.  Ak Parti Solhan Belediye Başkan adayı olarak önce Allah’a sonra siz değerli Solhanlı hemşerilerimizin bana olan güvenine ve desteklerine olan inancımdan dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN