• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

YILDIZ, ‘SEMİNERLER DEVAM EDECEK’

28 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
809 defa okundu.
YILDIZ, ‘SEMİNERLER DEVAM EDECEK’

Solhan Kaymakamlığı ile Solhan Belediye Başkanlığı tarafından 2017 yılında ‘Solhan Şahlanıyor’ adı altında düzenlenen seminerlere 2018 yılında da devam edeceklerini belirten Başkan Yıldız, seminerlerin Pazartesi günü başlayacağını belirtip ilk seminerin Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan tarafından verileceğini belirtti.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, 2017 yılında başlatılan seminer programlarına 2018 yılında da devam edeceklerini açıkladı.

Solhan Kaymakamlığı ile Solhan Belediye Başkanlığı tarafından 2017 yılında ‘Solhan Şahlanıyor’ adı altında düzenlenen seminerlere 2 Nisan 2018 Pazartesi günü başlayacağını belirten Başkan Yıldız, 2-3 Nisan 2018 Pazartesi ve Salı günü başlayacak seminerlerin ilkine Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan’ın katılacağını belirtti.

2017 yılında düzenlenen 9 seminerden sonra bu yıl da seminerlerin devam edeceğini ve Pazartesi günü başlayacak olan seminerlerin ilkinin 2 gün 4 oturumdan oluşacağını belirten Yıldız, Kişisel Gelişim Uzmanı Münir Arıkan’ın katılacağı seminerin birinci oturumunun Pazartesi günü saat: 10.00’da Solhan Belediyesi Kültür Merkezi’nde başlayacağını belirtip seminerin Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü usta öğreticileri ve kursiyerleri, üniversite öğrencileri, müftülük çalışanları, kamu kurum ve kuruluşlarındaki idareci ve memurlar ile her okuldan 30 veliye yönelik olacağını belirtti.

Pazartesi saat: 15.00’da ikinci oturumun başlayacağını belirten ve ikinci oturumun öğretmenlere yönelik olacağını aktaran Başkan Yıldız, üçüncü oturumun 3 Nisan 2018 Salı günü saat: 10.00’da başlayacağını ve lise son sınıf öğrencilerin katılacağını açıklarken dördüncü oturumun da Salı günü olacağını ve saat: 13.30’da başlayacağını ifade edip bu oturumu ise lise 3’üncü sınıf öğrencilerine yönelik olacağını belirtti.

SEMİNERLER DEVAM EDECEK

İlçede; eğitim, moral motivasyon ve farkındalık oluşturmak için düzenlenen seminerlerin devam edeceğini belirten Yıldız, seminere de davette bulundu.

Daha önce belirlenen hedef kitlere yönelik 8 seminer ve öğrencilere yönelik bir panelin düzenlendiğini hatırlatan Yıldız, 2 Nisan 2018 Salı günü seminerlerin yeniden başlayacağını belirtti.

En önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu belirten Yıldız, Kurumlar olarak kendi sorumluluk ve görevleri gereği yatırım ve hizmet çalışmalarını yaparken topluma yönelik manevi çalışmalarda da bulunmayı görev bildiklerini ifade etti.

İlçede yapılan eğitim ve kültürel faaliyetlere destek verdiklerini ve bundan sonra da bu alanda imkanlar doğrultusunda çalışmalarda bulunurken yapılacak çalışmalara da destekte bulunacaklarını söyleyen Yıldız, Solhan Kaymakamlığı ile birlikte düzenledikleri seminerlerinin devam edeceğini belirtti.

Seminerlere destek veren ve katılım sağlayan herkese teşekkür ettiğini söyleyen ve yapılacak seminere de hedef kitlenin katımını beklediğini ifade edip davette bulunan Yıldız, bu hafta yapılacak seminere Münir Arıkan’ın konuşmacı olarak katılacağını söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN