• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

Yeşilova Anaokulu’nda Yıl Sonu Etkinliği

10 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1784 defa okundu.
Yeşilova Anaokulu’nda Yıl Sonu Etkinliği

2013- 2014 eğitim öğretim yılının sonlarına yaklaşılması sebebiyle Yeşilova Anaokulu tarafından yılsonu etkinliği programı düzenlendi. Düzenlenen programda minik öğrencilerin hazırladıkları görsel şölen beğeniyle izlendi.

 2013- 2014 eğitim öğretim yılının sonlarına yaklaşılması sebebiyle Yeşilova Anaokulu tarafından 5 Mayıs 2014 Perşembe günü düzenlenen yılsonu etkinliği programına İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul idarecileri, öğretmenler ile öğrenci velileri katıldı.

Düzenlenen yılsonu etkinlik programında mezuniyet coşkusunun yanı sıra miniklerin sene boyunca yaptıkları el işi faaliyetleri ve resimlerden oluşan bir sergi de katılımcıların beğenisine sunuldu.

Etkinlik programında kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Akalın, Yapmış oldukları etkinlikten dolayı başka okul müdürü olmak üzere emeği geçen tüm öğretmenleri ve öğrencileri tebrik ederken katkı sundukları için velilere de teşekkür etti.

“Bizim tek sermayemiz; ne fabrikalarımızdır, ne arazimizdir, ne malımızdır, ne mülkümüzdür tek sermayemiz bugünün küçükleri yarının büyükleri olan çocuklarımızdır” diyen Akalın, “Çocuklarımıza şimdiden sahip çıkalım, bu sermayemizi iyi değerlendirelim” şeklinde konuştu.

Yeşilova Anaokulu’nun 2013 yılının Kasım ayında hizmete açıldığını hatırlatan Yeşilova Anaokulu Müdürü Muhittin Çiftçi, 54 öğrenci ile eğitim öğretime başladıklarını ve sezon sonu itibariyle de toplam 33 tane minik öğrencilerini 2014-2015 eğitim öğretim yılında birinci sınıfa göndereceklerini aktarırken okul ile ilgili taleplerini geri çevirmeyen başta Solhan Kaymakamı Şeref Aydın olmak üzere tüm kurum yetkililerine teşekkür etti.

Öğrenciler tarafından hazırlanan çalışmalar sergilenip katılımcıların beğenisine sunulduktan sonra etkinlik sona erdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN