• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:48
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

YBO BELEDİYEYE 1 PUAN BIRAKTI

16 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3736 defa okundu.
YBO BELEDİYEYE 1 PUAN BIRAKTI

Bahar etkinlikleri kapsamında Ramazan ayında düzenlenen Voleybol turnuvasının ikinci haftasında oynanan iki karşılaşmada İHL A Takımı SBAL’ı, Solhan YBO ise karşılaştığı Belediye takımını mağlup etti.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen voleybol turnuvası devam ediyor.

Solhan’da daha önce Ramazan Ayı Voleybol Turnuvası olarak yapılan turnuva bu yıl İki kurum tarafından Bahar Etkinlikleri adı altında yine Ramazan ayında yapılıyor.

İki kurum nezdinde ve 8 takımın katılımı ile gerçekleşen Ramazan Voleybol Turnuvasının ikinci hafta karşılaşmaları başladı.

İHL A TAKIMI SBAL’I MAĞLUP ETTİ

Bahar etkinlikleri kapsamında ikinci hafta müsabakalarında Solhan Erkek İmam Hatip Lisesi (İHL A Takımı) ile Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi (SBAL) takımları karşılaştı. Turnuvanın 2’inci hafta karşılaşmasında İHL A Takımı SBAL’ı mağlup etti.

1’inci hafta karşılaşmalarında Belediye takımına 3-2 mağlup olarak 1 puan sahibi olan İHL A Takımı, 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor salonunda oynanan karşılaşmada SBAL’ı 3-0 mağlup ederek puanını 4’e çıkararak grup lideri oldu.

YBO BELEDİYEYE 1 PUAN BIRAKTI

Bahar etkinlikleri kapsamında haftanın ikinci karşılaşması Solhan YBO ve Belediye takımları arasında oynandı. Solhan YBO Belediye takımını 3-2 mağlup ederek ilk karşılaşmada 2 puanın sahibi oldu.

Belediye takımı 1’inci hafta karşılaşmasında İHL A Takımını mağlup ederek turnuvaya 2 puan ile başladı. İkinci hafta karşılaşmasında ise Solhan YBO ile karşılaşan Belediye takımı 1 puan alarak iki hafta sonunda puanını 3’e çıkardı. İlk hafta müsabakalarında SBAL ile karşılaşması gereken Solhan YBO’nun talep üzerine karşılaşma ileriki bir tarihe ertelendi. Solhan YBO turnuvanın ikinci hafta karşılaşmasında Belediye takımını 3-2 mağlup ederek çıktığı ilk karşılaşmadan 2 puan ile ayrılırken rakibine ise 1 puan bıraktı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN