• Dolar Alış / Satış: 15.564 / 15.592
  • Euro Alış / Satış: 16.217 / 16.246
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

YANILMAZ, GÖREVE BAŞLADI

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
802 defa okundu.
YANILMAZ, GÖREVE BAŞLADI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttükten sonra Muş’a atanan Fevzi Aktaş’ın yerine atanan Eğitim Uzmanı Ali İhsan Yanılmaz, geçtiğimiz hafta göreve başladı.

Yaklaşık olarak 4 yıl Solhan’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Fevzi Aktaş’ın Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanması ile boşalan Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine; daha öncede Solhan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan ve bir dönem vekaleten Milli Eğitim Müdürlüğü görevini de yürüten Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde eğitim uzmanı görevini yürüten Ali İhsan Yanılmaz atandı.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş’ın Solhan’daki görevinde ayrılması ile yerine atanan yeni müdür Ali İhsan Yanılmaz, geçtiğimiz hafta Pazartesi günü yeni görevine başladı.

Daha öncede Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan ve bir dönem de Müdürlük görevini yürüten Eğitim Uzmanı Yanılmaz, Solhanlı olması ve daha önce de mevcut görevi yürüttüğünden dolayı her hangi bir alışma dönemi sıkıntısı yaşamadığını belirtti.

Solhan’ı ve Solhan eğitim kurumları ile camiayı iyi bildiği için çalışmaları yürütürken bir sıkıntı yaşamayacağı düşüncesinde olan Yanılmaz, ilçeyi ve ilçe eğitim kurumlarını iyi bildiğini ancak yine eğitim kurumları ziyaretlerini gerçekleştirip varsa sıkıntıların giderilmesi için çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Solhan’da eğitimci olmasının yanında bir de Solhanlı olmasının ayrı bir sorumluluk verdiğini belirten Yanılmaz, eğitim alanında yaptıkları çalışmaların bir yönü ile camialarını ilgilendirdiğini aktarırken bir taraftan da kendi halkına karşı da bir sorumluluk ve hizmet durumu sorumluluğu olduğunu belirtip geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi yerlere gelmesi için çalışacaklarını aktardı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN