• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:48
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

9 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4303 defa okundu.
VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Voleybol Şehri Solhan’da daha önce olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında voleybol turnuvası düzenleniyor. Bahar etkinlikleri kapsamında Ramazan ayında düzenlenen Voleybol turnuvasına 8 takımın katıldığı ve karşılaşmaların 9 Mayıs 2019 Perşembe günü başlayacağı öğrenildi.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen bahar etkinlikleri başladı. Voleybol Şehri Solhan’da daha önce Ramazan Ayı Voleybol Turnuvası olarak yapılan turnuva bu yıl İki kurum tarafından Bahar Etkinlikleri adı altında yine Ramazan ayında yapılıyor.

Başvuruları alınan turnuvanın kuraları çekilip fikstür belirlendi. Yapılan kura sonucunda karşılaşmanın 9 Mayıs 2019 Perşembe günü başlayacağı öğrenildi.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen voleybol turnuvası için 8 takım başvuruda bulunurken takım yöneticilerinin de olduğu toplantıda kuralar çekildi.

Solhan Belediyesi adına ‘Belediye’, Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi adıan ‘SBAL’, Solhan Yatılı Bölge Okulu adıan ‘Solhan YBO’, Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına ‘Farabi METAL’, Solhan’da özel firma olan ATSE Yapı bulunduğu Mahalle ismini de kullanarak ‘ATSE YAPI Yeni Mahalle’, Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına ‘ÖHA MTAL’ ve Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi adına ise ‘İHL A Takımı’ ile ‘İHL B Takımı’ olmak üzere toplam 8 takımın katıldığı turnuvanın kuraları çekilip fikstür belirlendi.

İLK KARŞILAŞMA 9 MAYIS’TA

8 takımın katıldığı turnuva A ve B olmak üzere iki ayrı grup halinde yapılacak. Kuraların çekilmesi sonucunda A Grubunda; Belediye, SBAL, Solhan YBO ve İHL A Takımı yer alırken B Grubunda ise; Farabi MTAl, ATSE Yapı Yeni Mah., ÖHA MTAL ve İHL B Takımı yer aldı.

İlk karşılaşma 9 Mayıs 2019 Perşembe günü başlayacak. Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Salonu’nda oynanacak tüm karşılaşmaların Saat: 22.00’da başlayacağı ve günde bir karşılaşmanın oynanacağı belirtildi. 9 Mayıs’ta başlayan ve 12 gün oynanacak grup müsabakaları 20 Mayıs 2019’da sona erecek ve 22-23 Mayıs günlerinde yarı final, 24-25 Mayıs tarihlerinde ise final müsabakaları ile turnuvanın şampiyonu belli olacak. İlk Karşılaşma A grubu ekiplerinden Belediye ile İHL A Takımı arasında oynanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN