• Dolar Alış / Satış: 13.407 / 13.431
  • Euro Alış / Satış: 15.184 / 15.211
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:12
  • Öğle: 12:18
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:04
  • Yatsı: 18:37

“VATANDAŞ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

10 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1179 defa okundu.
“VATANDAŞ HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALACAK”

Solhan Belediyesi tarafından bu yıl programa alınan yol kenarı duvar yapım çalışmaları ile yolların kilitli parke taşları ile döşenmesi çalışmaları devam ediyor. Başkan Yıldız, “vatandaş hak ettiği hizmeti alacak” dedi.

 Solhan Belediyesi tarafından yolların kilitli parke taşı ile döşenmesi ve yol kenarlarına taş duvarları yapım çalışmaları devam ediyor.

Çalışmaların programladıkları gibi yürüdüğünü ve vatandaşların da çalışmalara engel olmadığından beklenilenden daha seri işlerin yürüdüğünü belirten Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İlçenin her mahallesinde çalışmalar yürüttüklerini ve her vatandaşa hizmet etme gayreti ile çalışmaları yürüteceklerini söyleyen Başkan Yıldız, "Yeşilova Mahallesi’nde öncelikli olarak programa aldığımız yolları tamamladık. Halime Pınar Mahallesi’nde de duvar çalışmaları yürütüyoruz. Bazı bölgelerde kanalizasyon altyapısı eksikliği var onu da tamamlayarak yolların düzeltilmesi gereken yerler dolgu yapılarak düzeltilip taş duvarı çalışmaları tamamlanacak. Kanalizasyon altyapısı çalışması ile taş duvarı yapımı çalışmaları tamamlandıktan sonra yolları kilitli parke taş ile döşeyip vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Boğlan Mahallesi’nde ise bir yandan yolların kenarına taş duvarı çalışması devam ederken bir tarafta da kilitli parke taşı döşemesi devam etmektedir. Yapımına başlanan duvar ve kilitli parke taşları tamamlandıktan sonra yine bu yıl içinde Yeşilova Mahallesi Xırava mevkii ile Yeni Mahalle Acil 112 bölgesinde çalışmalara başlayacağız. İnşaallah hava şartlarının elvermesi ile 10 veya 11’inci aylara kadar bu çalışmaları yürüteceğiz" eklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN