• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:06
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

USLU: AK PARTİ’DEN ADAY ADAYIYIM

18 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1458 defa okundu.
USLU: AK PARTİ’DEN ADAY ADAYIYIM

Uzun bir süreden beri büyükleri ve kanat önderleri ile yapmış olduğu istişareler ve münazaralar neticesinde AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu söyleyen Uslu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

 Mali Müşavir Ferhat Uslu, AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Uzun bir süreden beri büyükleri ve kanat önderleri ile yapmış olduğu istişareler ve münazaralar neticesinde AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu söyleyen Uslu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

Siyasetin malzemesi ve muhatabının insan olduğunu ve siyasetin insan merkezli yapılması gerektiğini söyleyen Uslu, “Siyaset çözüm odaklı olmalı, milletin sesine kulak verilmelidir. Talip olduğumuz sorumluluğun ne denli büyük ve ehemmiyetli olduğunun bilincinde olarak, güven veren bir siyaset anlayışı ile hareket etmenin gereğine inanıyoruz. Bize düşen vazife bu aziz milletin bir evladı olarak şehrimize ve insanımıza onur ve şerefle hizmet etmektir. Şehrimizde AK Parti kurulduğu günden beri emeği geçen birçok değerli dostumuzun, teşkilat mensuplarının, seçilmiş olan meclis üyeleri ve başkanlarımızın birlik ve beraberlik içinde ülkemize ve ilimize yapmış oldukları katkı ve hizmetleri hepimiz takdirle karşıladık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her daim bizleri bir arada tutan ortak değerlerimiz ile güzel ülkemize olan sevgimiz, Bingöl’ümüze ve Bingöllü hemşerilerimize olan muhabbetimiz ve hizmet etme aşkımız, ortak paydamız olacaktır” ifadelerine yer verdi.

“SİYASETTEKİ EN BÜYÜK KAZANÇ, MİLLETİMİZİN YAPTIĞI VE YAPACAĞI HAYIR DUALARIDIR”

“Ülkemizin ve memleketimizin müreffeh yarınları adına, hepimizin üzerine düşen tarihi sorumluluklar vardır” diyen Uslu, şunları kaydetti: “Bu sorumlulukları yerine getirmek ve bu güzel şehri kalkındırmak için hepimizin gönül birliği içerisinde hareket etmesi esastır. Siyasetteki en büyük kazanç, milletimizin yaptığı ve yapacağı hayır dualarıdır. Biz, sizlerin dua ve destekleriyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Bizi yetiştiren ve üzerimizde emeği olan bu aziz şehrin aziz insanlarına minnet borcumuz vardır. Bu borcu ödeyebilmek için memleketimize koşulsuz bir şekilde hizmet etmek birinci vazifemizdir. Bingöllü hemşerilerimizin, çıktığımız bu meşakkatli yolun her adımında yanımızda olup bizleri destekleyeceğine gönülden inanıyoruz. Bingöl’ü daha parlak bir geleceğe taşımak adına sorumluluk almak ve gerekeni yapmak için halis niyetimizi önce Allah’a sonra aziz milletimize arz ediyoruz. Milletimizin sağduyusuna inanıyor ve güveniyoruz. Bu halisane duygularla AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adaylığımı kamuoyuna arz ediyor ve hemşerilerimin duası ve desteği ile Rabbim de nasip ederse Bingöl’ümüze ve ülkemize büyük bir aşkla ve iştiyakla hizmet etmeyi taahhüt ediyorum. Takdir Yüce Rabbimizin, tercih ve teveccüh siz aziz milletimizindir.”

FERHAT USLU KİMDİR?

06.10.1973 Bingöl/ Genç doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini Genç ilçesinde tamamladı. Sırasıyla, Diyarbakır Ticaret Lisesi, Dicle Üniversitesi İİBF Muhasebe Finansman bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme bölümü mezunudur. İstanbul Okan Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde Muhasebe ve Uluslararası Denetim alanında tezli yüksek lisansını yapmıştır.

1992 yılından 2005 yıllarına kadar Diyarbakır’da serbest muhasebecilik mesleğiyle iştigal etti. 2006 yılından 2011 yılının ilk yarısına kadar Ankara’da ikamet edip, Mali Müşavirlik mesleğine devam etti. 2011 yılının Mayıs ayından itibaren İstanbul Üsküdar ilçesine yerleşmiş olup, Mali Müşavirlik mesleğine devam eden Uslu, İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait İSMEK kursunda 1 yıl süren İngilizce dil eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Diyarbakır, Ankara ve İstanbul illerinde sektörel bazda birçok kurumsal firmaya danışmanlık ve denetçilik konularında hizmetler vermiştir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN