• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

USLU: AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

23 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1275 defa okundu.
USLU: AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Uslu, kalabalık bir grup ile AK Parti İl Başkanlığı binasına giderek, resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

 Uslu ve beraberindekileri AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven, Merkez İlçe Başkan Vekili, Kadın Kolları Başkanı ve partililer karşıladı. Uslu’nun resmi başvurusunu kabul eden Seven, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Uzun bir süreden beri büyükleri ve kanat önderleri ile yapmış olduğu istişareler ve münazaralar neticesinde AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu söyleyen Uslu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

Siyasetin malzemesi ve muhatabının insan olduğunu ve siyasetin insan merkezli yapılması gerektiğini söyleyen Uslu, “Siyaset çözüm odaklı olmalı, milletin sesine kulak verilmelidir. Talip olduğumuz sorumluluğun ne denli büyük ve ehemmiyetli olduğunun bilincinde olarak, güven veren bir siyaset anlayışı ile hareket etmenin gereğine inanıyoruz. Bize düşen vazife bu aziz milletin bir evladı olarak şehrimize ve insanımıza onur ve şerefle hizmet etmektir. Şehrimizde AK Parti kurulduğu günden beri emeği geçen birçok değerli dostumuzun, teşkilat mensuplarının, seçilmiş olan meclis üyeleri ve başkanlarımızın birlik ve beraberlik içinde ülkemize ve ilimize yapmış oldukları katkı ve hizmetleri hepimiz takdirle karşıladık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her daim bizleri bir arada tutan ortak değerlerimiz ile güzel ülkemize olan sevgimiz, Bingöl’ümüze ve Bingöllü hemşerilerimize olan muhabbetimiz ve hizmet etme aşkımız, ortak paydamız olacaktır” ifadelerine yer verdi.

“SİYASETTEKİ EN BÜYÜK KAZANÇ, MİLLETİMİZİN YAPTIĞI VE YAPACAĞI HAYIR DUALARIDIR”

“Ülkemizin ve memleketimizin müreffeh yarınları adına, hepimizin üzerine düşen tarihi sorumluluklar vardır” diyen Uslu, şunları kaydetti: “Bu sorumlulukları yerine getirmek ve bu güzel şehri kalkındırmak için hepimizin gönül birliği içerisinde hareket etmesi esastır. Siyasetteki en büyük kazanç, milletimizin yaptığı ve yapacağı hayır dualarıdır. Biz, sizlerin dua ve destekleriyle yolumuza devam etmek istiyoruz. Bizi yetiştiren ve üzerimizde emeği olan bu aziz şehrin aziz insanlarına minnet borcumuz vardır. Bu borcu ödeyebilmek için memleketimize koşulsuz bir şekilde hizmet etmek birinci vazifemizdir. Bingöllü hemşerilerimizin, çıktığımız bu meşakkatli yolun her adımında yanımızda olup bizleri destekleyeceğine gönülden inanıyoruz. Bingöl’ü daha parlak bir geleceğe taşımak adına sorumluluk almak ve gerekeni yapmak için halis niyetimizi önce Allah’a sonra aziz milletimize arz ediyoruz. Milletimizin sağduyusuna inanıyor ve güveniyoruz. Bu halisane duygularla AK Parti’den Bingöl milletvekili aday adaylığımı kamuoyuna arz ediyor ve hemşerilerimin duası ve desteği ile Rabbim de nasip ederse Bingöl’ümüze ve ülkemize büyük bir aşkla ve iştiyakla hizmet etmeyi taahhüt ediyorum. Takdir Yüce Rabbimizin, tercih ve teveccüh siz aziz milletimizindir.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN