• Dolar Alış / Satış: 8.347 / 8.362
  • Euro Alış / Satış: 10.14 / 10.159
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:57
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:34
  • Yatsı: 21:18

Uslu, Adaylığını Açıkladı

1 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1052 defa okundu.
Uslu, Adaylığını Açıkladı

Ak Parti İlçe Başkanlığının çok önemli ve mesuliyeti olan bir görev olduğunu söyleyen Yücel Uslu, Bu sorumluluğu üstlenip ilçemize siyasi alanda hizmet etmek istediği için Ak Parti Solhan İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

 Yücel Uslu, Ak Parti Solhan İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Yıllardır Solhan’da esnaflık yapan Yücel Uslu, Ak Parti Solhan İlçe Başkanlığı adaylığını açıklarken, gençliğin siyasi alanda hizmet etmek istediğini ancak bu anlamda yeteri desteği bulamadığından kendisinin bu yola çıktığını belirtti.

Siyasetin herkes için var olduğunu ve seçme hakkı olanın seçilme hakkının da olduğunu dile getiren Uslu, gençlere bu anlamda fazla sorumluluk verilmediğini belirtti.

İstanbul Kartal’da AK Parti Gençlik Kolları’nda görev aldığını ve birçok çalışmalara katıldığını söyleyen Uslu, Partinin kuruluşundan buyana çalışmalarda bulunduğunu aktardı.

“İlçe Başkanlığı Çok Önemli ve Mesuliyeti Olan Bir Görevdir”

“Ak Partimiz; “insan” merkezli siyasi bir partidir.” diyen Uslu, En üstün hizmetin, insana hizmet olduğuna inandığını söyleyip, İnsanın mutluluğunun, huzurunun, güveninin ve sağlığının hedeflerini teşkil ettiğini belirtti.

İnsanların; farklı inanç, düşünce, ifade etme, örgütlenme ve yaşama gibi doğuştan var olan tüm haklara sahip olduklarını bilip buna saygı duyduğunu ifade eden Uslu, Farklı olmanın ayrışma değil, pekiştirici kültürel zenginliğimiz olduğuna inanıp bu şekilde kabul ettiğini aktarırken çalışmalarını da bu kapsamda yürüteceği belirtti.

Tüm partili arkadaşlarıyla ele ele vererek AK Parti’yi Solhan’da hak ettiği noktaya taşıyacağına inandığını ve bu görevin kutsallığının farkında olduğunu dile getiren Uslu; "İlçe Başkanlığı çok önemli ve mesuliyeti olan bir görevdir. Bu sorumluluğu üstlenip ilçemize siyasi alanda hizmet etmek istiyorum. Çünkü şirin ilçemiz Solhan’a hizmet etmek sorumluluk ister. Ben de bu sorumluluğun bilinciyle aday oldum.” dedi.

“İlçemize Hizmet Etmek İçin Aday Oldum”

“Hükümetimizin her anlamda ilçemize verdiği önem ve değer ortadadır.” diyen Uslu, “Hizmet edilmediğinden, istihdam sağlanmadığından dolayı insanlarımızın göç etme mecburiyetinde bırakıldığına geçmişte şahit olduk. Hükümetimizin ülkemizde olduğu gibi ilçemize de yaptığı hizmetlerle bize verilen önemi göstermiştir. Bundan sonra da hizmet çıtasının adaletli bir şekilde yürütülmesi ve kalkınmanın daha da büyümesi için çalışmalarda bulunmak ve ilçemize hizmet etmek için AK Parti İlçe Başkanlığı’na aday oldum. Cenab-ı Hak bizleri kardeşlerimize ve partimize karşı mahcup etmesin inşallah. Bu süreçte bize destek veren Ak Parti ailesine ve çevreme teşekkür ediyorum. Tüm aday arkadaşlarımızın da centilmenlik içinde bu süreci tamamlamalarını diliyorum. Adaylık süreci öncesi olduğumuz gibi bundan sonra da aday olan kardeşlerimiz ile yine kardeşliğimiz devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN