• Dolar Alış / Satış: 12.66 / 12.682
  • Euro Alış / Satış: 14.279 / 14.305
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:09
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:05
  • Yatsı: 18:37

UMRE TARİHLERİ VE FİYATLARI BELLİ OLDU

29 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1235 defa okundu.
UMRE TARİHLERİ VE FİYATLARI BELLİ OLDU

2016 yılı içerisinde Umre yapmak üzere kutsal topraklara gitmek isteyenler için kayıtlar başladı. 14 günlük program için belirlenen fiyat, Bin 200 Dolar; öğrenciler için umre fiyatı ise Bin 150 Dolar.

Hac ve umre programları hakkında bilgi veren İnzar Turizm Bingöl Temsilcisi Orhan Açıkbaş, “Bu sezonun ilk umre kafilesini 10 Aralık itibariyle göndermiş bulunmaktayız. Bu kafile ile beraber 2015 yılı umre programlarımızı bitirdik. Yeni yılda yapacağımız umre programlarımızla ilgili de hazırlıklarımızı tamamladık. İnzar Turizm seyahat acentesi olarak 2016 yılı içerisinde yapacağımız umre turlarının tarihleri ve fiyatları netleşti. Yeni yılın ilk umre programını yarıyıl tatilinde yapmayı planladık. Aileleriyle veya arkadaşlarıyla birlikte manevi bir seyahat yapmak isteyen öğretmen, öğrenci ve velileri sömestr tatilinde umreye davet ediyoruz. 22-26 Ocak 2016 tarihleri arasında yapacağımız umre programımız 14 günlük bir program olarak belirlendi ve fiyatımız da 1200 Dolar olarak netleşti. Bunun yanı sıra öğrenci kardeşlerimiz için umre fiyatı 1150 Dolar olarak belirlendi. Yarıyıl tatilinde umreye gitmek isteyen katılımcıların son başvuru tarihi 15 Ocak 2016. Bu tarihe kadar bizlere ulaşarak pasaport ve diğer işlemler hakkında bilgi alabilirler” dedi.

Sömestr tatili sonrasında da umre programlarının devam ettiğini belirten Açıkbaş, “Mayıs ayının ilk haftasında bir umre programımız daha olacaktır. Mayıs umresinin fiyatını da yarıyıl tatili umresi ile aynı tuttuk. Bunun dışında ramazan ayında da 15 günlük ve 33 günlük olmak üzere iki ayrı umre programı planladık ama Ramazan ayı umremizin fiyatlandırması henüz netleşmiş değil.” şeklinde konuştu.

İnzar turizm olarak hac yapmak isteyenlere bu imkânı da sunduklarını belirten Açıkbaş, “ismi diyanette çıkan hacı adaylarımızı da hacca götürüyoruz. Huzurlu, sağlıklı ve kaliteli bir hac-umre programı geçirmek isteyen tüm kardeşlerimizi bizlerle beraber manevi bir seyahate çıkmalarını istiyoruz. İnzar turizm olarak yaptığımız ve yapacağımız tüm programlarımızı tecrübeli ve birikimli hocalar eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Ziyaretçilerimize kaliteli bir hizmet sunma adına elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Bizlere ulaşmak isteyen kardeşlerimiz: 0544 214 64 13 Nolu numaradan,  ‘inzarbingol@gmail.com’ mail adresimizden veya ‘www.inzarturizm.com’ web sitemizden bizlere ulaşabilirler” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN