• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

UÇURTMA ŞENLİĞİ YAPILDI

8 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1080 defa okundu.
UÇURTMA ŞENLİĞİ YAPILDI

Solhan Belediyesi tarafından Kayıtlı İstihdamın Teşviki II kapsamında yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ AB projesi faaliyetleri kapsamında uçurtma şenliği yapıldı.

Solhan Belediyesi tarafından yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ AB projesi faaliyetleri devam ediyor.

Solhan Belediyesi tarafından Kayıtlı İstihdamın Teşviki II kapsamında yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ AB projesi faaliyetleri kapsamında öğrenci ve velilerine yönelik uçurtma şenliği etkinliği düzenlendi.

Solhan Boğlan Geçidi General Çeşmesi mevkiinde düzenlenen uçurtma şenliğine, Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkan Vekili Adil Maç, Kayıt Dışı İstihdam Kurulu Üyeleri, Kurum Amirleri ve davetliler ile öğrenciler aileleriyle beraber katıldılar.

Bingöl Üniversitesi Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin gönüllü olarak görev aldığı ektiğe katılan öğrenciler ve velileri, etkinliğin faydalı olduğunu ve etkinliği düzenleyenlere teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Solhan Belediyesi tarafından Kayıtlı İstihdamın Teşviki II kapsamında yürütülen ‘Herkes İçin Kayıtlı İstihdam’ projesi koordinatörü Nihat İnan, “proje kapsamında eğitimler yanında sosyal etkinlikler de yaparak vatandaşlarımızın bilinçlenmesine katkı sağlarken sosyal etkinlikler ile de birlik beraberlik içinde bir arada faaliyetler yürütme gayretinde olduk. Proje kapsamında yaptığımız uçurtma şenliğine katılıp burada keyif aldıklarını belirtip mutluluklarını paylaşanların bu durumlarına sebep olmak ve ortak olmak bizleri sevindirmiştir.” İfadelerini kullandı.

Boğlan Geçidi General Çeşmesi mevkiinde düzenlenen uçurtma şenliği alanına taşıma Solhan Belediyesi tarafında yapıldı. Etkinliğe katılanlara kayıtlı istihdamın önemine vurgu yapılan uçurtma, balon ve şapka dağıtıldı. Görevli öğrencilere de tşört dağıtılan etkinlikte katılımcılara döner ve germ  (ayran aşı çorbası) ikramı yapıldı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN