• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

U14 GENÇLER LİGİ’NDE İLK GALİBİYET

12 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1162 defa okundu.
U14 GENÇLER LİGİ’NDE İLK GALİBİYET

Bingöl 1. Amatör ligi U14 Gençler Ligi müsabakalarında ilk hafta Bingöl Belediye Yaşamspor’a mağlup olan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, ikinci hafta karşılaştığı İl Özel İdaresi Spor Kulübü’nü 3-0 mağlup ederek ilk galibiyetini alarak hanesine 3 puanı yazdırdı.

Bingöl 1. Amatör Ligi’nde mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, gençler ligi müsabakalarında da mücadele ediyor. Amatör Ligi müsabakaları dışında U19 ligine katılan ve Bingöl ikincisi olan Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, U14 Gençler Ligi müsabakalarında da Solhan’ı temsil ediyor.

Solhan Gençlerbirliği Spor, Bingöl Belediye Yaşam Spor, Anadolu Bingöl Spor, İl Özel İdaresi Spor ve Karlıova Yıldırım Spor kulüplerinin mücadele edeceği U14 Gençler ligi müsabakaları 1 Şubat 2018 Perşembe günü başladı.

5 kulübün katılımı ile gerçekleşen U14 ligi müsabakalarında ilk hafta Karlıova Yıldırım Spor bay oldu. Perşembe günü Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü ile Bingöl Belediye Yaşam Spor takımları Solhan’da oynanan müsabakada Solhan ekibi bu karşılaşmada mağlup olarak U14 Gençler Ligi’ne başladı.

İkinci hafta karşılaşmaları 10 Şubat 2018 günü başlayan U14 Liginde Karlıova Yıldırımspor Kulübü, haftayı bay geçti.

U14 Gençler Ligi ikinci hafta müsabakaları kapsamında 10 Şubat Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarda Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü ile İl Özel İdaresi Spor Kulübü karşılaştı. Bingöl’de oynanan karşılaşmayı Solhan ekibi 3-0 galip tamamlayarak hanesine 3 puanı yazdırdı.

Aynı haftada Karlıova Yıldırımspor Kulübü ile Anadolu Bingöl Spor Kulübü arasında oynanması gereken karşılaşma 0-3       Anadolu Bingöl Spor Kulübü lehine sonuçlandı.

U14 Gençler Ligi ikinci hafta karşılaşmaları sonuçlarına göre Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, 3 puan ile gurup lideri oldu.

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN