• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

TURNUVANIN ŞAMPİYONU ATATÜRK ORTAOKULU

26 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2518 defa okundu.
TURNUVANIN ŞAMPİYONU ATATÜRK ORTAOKULU

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘bahar etkinlikleri’ faaliyetleri kapsamında ortaokullar arası futbol turnuvası finali oynandı. Oynanan final müsabakası galibi Atatürk Ortaokulu turnuva şampiyonu oldu.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından bahar etkinlikleri kapsamında düzenlenen ödüllü yarışmalar devam ediyor. Ortaokul öğrencileri, Lise öğrencileri, Yetişkinler ve yaş sınırının olmayacak şekilde düzenlenecek turnuvalarda dereceye girenlere kırtasiye çeki, nakit para ve çeyrek altın hediyeleri veriliyor.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği yarışmaların stardı masa tenisi ile verilmişti. Kızlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenen masa tenisi turnuvalarından sonra ortaokullar arası futbol turnuvası da tamamlandı.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘bahar etkinlikleri’ faaliyetleri kapsamında ortaokullar arası futbol turnuvası düzenlendi. 16 karşılaşmanın oynandığı ve dörder takımın bulunduğu iki grup halinde başlayan turnuvanın A grubunda: Hazarşah Yeniyerleşim Ortaokulu, İMKB Arakonak Ortaokulu, Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu ve Öğretmen Veli Tuğa Ortaokulu yer alırken B grubunda ise, 28 Ağustos Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu ve Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu yer almıştı.

Grup müsabakaları sonrasında final müsabakası 23 Nisan 2018 günü oynandı. Aynı gün önce üçüncülük ve dördüncülük maçları oynandı. İMKB Arakonak Ortaokulu ve Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu arasında oynanan üçüncülük ve dördüncülük müsabakasının galibi olan İMKB Arakonak Ortaokulu turnuva üçüncüsü oldu.

Saat: 15.00’da başlayan final müsabakasında Atatürk Ortaokulu ile Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu karşılaştı. Oynanan karşılaşmayı Atatürk Ortaokulu 4-3 kazanarak turnuva şampiyonu oldu.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Belediye Başkan Vekili Ahmet Sönmez, bazı kurum amirleri ve okul idarecilerinin izlediği final müsabakası sonrasında turnuva şampiyonu olan Atatürk Ortaokulu, turnuva ikincisi olan Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu, Turnuva üçüncüsü İMKB Arakonak Ortaokulu ve turnuva dördüncüsü olan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu ile turnuvada centilmen takım olan 28 Ağustos Ortaokulu’na Kaymakam Okumuş ve beraberindekiler tarafından kupaları verilerek bahar etkinlikleri kapsamında yapılan futbol turnuvası tamamlandı.

Haber: Abdulhamit Bildik

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN