• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

Türk Polisi 169 Yaşında

14 Nisan 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2276 defa okundu.
Türk Polisi 169 Yaşında

6-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası’nın 169. Yılı dolayısıyla Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, hükümet konağı önündeki Atatürk Büstüne çelenk sunumundan sonra Kaymakam Aydın’ı makamında ziyaret ettiler. Polis haftasını kutlayan Aydın, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden övgü ile bahsetti.

 6-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası 169. Yılı dolayısıyla Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, 10 Nisan 2014 günü saat: 10.00’da hükümet konağı önündeki Atatürk Büstüne çelenk sunumundan sonra Solhan Kaymakamı Şeref Aydın’ı ziyaret ettiler.

Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. Yıldönümü nedeni ile Solhan İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yurdaer, Başkomiser Ramazan Metin ile beraberindeki polis memurları, Kaymakam Aydın’ı makamında ziyaret ettiler.

İlçe Emniyet Müdürü Yurdaer ve beraberindeki polislerin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Aydın, Solhan’da görev yaptığı sürede İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün vatandaş ile diyalogu ve iletişim becerilerinin kendisini memnun ettiğini söyledi.

Vatandaş ile diyalog ve samimi davranışları ile beğeni toplayan ilçe Emniyet teşkilatına Solhan İnsan Hakları Komisyonu tarafından 2012 yılından plaket verildiğini hatırlatan Kaymakam Aydın, Vatandaş ne kadar huzurlu ve güvenli hayatını yaşıyorsa bunu temin eden güvenlik güçleridir. Solhan ilçe emniyeti de bu alanda sorumluluğunu yerine getirmiştir. Dönemimde Solhan’da polis ile vatandaş arasında güzel diyaloglar yaşandı. Emniyet Müdürümüzün de ciddi ve disiplinli çalışmaları, vatandaşlar ile iletişimi ve kişiliğini taktir ediyorum. Vatandaşımın huzuru, güvenlik ve asayişin temini olan, devletimizin bütünlüğü için cefakârca hizmet veren emniyet teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümü haftasını kutluyor, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, tüm polislerimize değerli aileleriyle birlikte sağlık, huzur ve başarı dolu bir ömür diliyorum" dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Yurdaer ise Kaymakam Aydın’a kendilerine maddi ve manevi anlamda vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN