• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

TUNÇ, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

15 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2893 defa okundu.
TUNÇ, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

Kamu görevinden istifa ederek Solhan Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den Aday Adaylığı başvurusunda bulunan İnşaat Mühendisi Ömer Faruk Tunç, memleket aşkıyla hizmet bilinciyle Solhan’a hizmet edeceğini belirtti.

Solhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde İnşaat Mühendisi görevinde bulunan Ömer Faruk Tunç, görevinden istifa ederek Solhan Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den Aday Adaylık başvurusunda bulundu.

Ak Parti Solhan İlçe Teşkilatına Aday Adaylık başvurusunda bulunan Tunç, başvurusunu yaptıktan sonra şu ifadeleri kullandı: “Pek kıymetli muhterem dostlar; Öncelikle bizleri destekleme hususunda göstermiş olduğunuz ince davranışınızdan ötürü hepinize ayrı müteşekkir olduğumu belirtmek isterim. Hepinize canı gönülden teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Neden aday adayı olduğumuzu fazla vaktinizi almadan bir iki cümle ile açıklamak isterim. Ak Partimizin kuruluşundan buyana ülkemiz için göstermiş olduğu hizmet aşkı beni sevdaya dahil etmiştir. Partimizin yoğun hizmet temposuyla kazandırmış olduğu değerlere sahip çıkmak ve bunları daha üst seviyelere çıkarabilmek. Gerek siyasal anlamda gerek iktisadi gerek askeri ve gerekse sosyokültürel politikalarıyla hem uluslararası hem ulusal hem yerel anlamda partimizin ve ülkemizin değerler ve gelişmişlik vizyonuna sahip çıkacağımızı bu minvalde hizmet edeceğimizi aday adaylık başvurusu yaparak taahhüt etmiş bulunmaktayız. Eğer Allah nasip eder partimiz uygun görürse güzel ilçemiz memleketimiz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Memleket aşkıyla hizmet bilinciyle Solhan’ımıza hizmet edeceğimizden kuşkunuz olmasın.” şeklinde konuştu.

TUNÇ KİMDİR?

11 Kasım 1989 Solhan doğumluyum.

1995 yılında Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş ilköğretim Okulunda eğitim-öğretim hayatına başladım. 2006 yılında Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümüne kayıt yaptırdım. 2010 yılında mezun oldum ve Esenyurt Üniversitesi İş Güvenliği Yüksek Lisansı programına devam etmekteyim.

2011 yılında Solhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde İnşaat Mühendisi olarak aktif çalışma yaşamına başladım ve halen aynı görevimde devam etmekteyim.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik, üyelik ve kurucu üyelik yaptım. 2012 yılında Solhan Gençlik Derneği (SOGED) kurucu üyelik ve yönetim kurulu başkanlığı yaptım. Ömeran Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde yönetim kurulu başkan yardımcılığında bulundum. Sosyal sorumluluk projelerinde proje yürütücüsü ve yöneticiliği görevlerinde bulundum. Evlilik Öncesi Eğitim Uzmanlığı, Taşınmaz Geliştirme ve Değerleme uzmanlığı yaptım. Avrupa Birliği Uzun Dönem Proje Hazırlama Eğitimini aldım. 2014 yılında Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nde vatani görevimi yaptım. Üç yıllık evliyim ve 1 çocuk babasıyım.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN