• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

TUNÇ, AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU

13 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1732 defa okundu.
TUNÇ, AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLDU

Ak Parti Solhan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Harun Tunç, İlçe Teşkilatında gençleler bir araya geldi. Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu’nun da hazır bulunduğu buluşmada gençlere çok işin düştüğü belirtildi.

Ak Parti Solhan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Harun Tunç, İlçe Teşkilatında gençleler bir araya geldi. Gençlerle gerçekleştirilen buluşmaya Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu da katıldı.

Gençlere yönelik konuşma yapan ve AK Parti çalışmaları hakkında bilgi verip gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Doğu, AK Partinin kuruluşundan kurucu ilçe başkanı Tahsin Gül’ün 3 dönem başkanlık süresince ilçe gençlik kolları başkanlığını yürüttüğünü ve iki dönem de ilçe başkanlığı görevini yürüttüğünü belirtti.

İlçe başkanlığı süresince Vedat Tuğa, Sedat Tuğa ve Ramazan Kızılırmak’ın gençlik kolları başkanlığını yürüttüğünü ve Kızılırmak’ın da askerlik görevinden dolayı görevi bıraktığını yerine ise geçici olarak AdemÇetinelli’nin görevi yürüttüğünü belirten Doğu, “Bu güne kadar emek sarf eden, çalışan bütün kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Allah onlardan razı olsun. Bayrağı devr alacak olan Harun Tunç kardeşimizi de tebrik ediyoruz, kutluyoruz. İnşallah bu kutlu yolculukta Ak Parti’nin bu kutlu davasında onun da gayret göstereceğine, başarılı olacağına, bu ekibimize katkı sunacağına yürekten inanıyoruz. Harun kardeşimizi geçmişten de tanıyoruz. İnşallah bu süre içerisinde hele ki bu önümüzdeki yani 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı hükümet sisteminde de inşallah Solhan’da hep birlikte güzel bir başarı elde edeceğimize yürekten inanıyorum. Sizlerin de katkısıyla, desteğiyle zaten bugüne kadar daha önce AK Parti’nin değişik kademelerinde görev almış kardeşlerimizle birlikte inşallah güzel başarılara imza atacağız. Ben Harun kardeşimizi tekrar tebrik ediyorum, kutluyorum. İnşallah daha hayırlı başarı çalışmaları yapacağımızı yürekten tekrar tekrar inanıyorum. Bu sadece Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın meselesi değildir. Bakın İslam coğrafyasında her bir masum mazlumun umudu Türkiye’dir ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere AK Parti’ye gönül vermiş kardeşlerimizle birlikte AK Parti’dedir” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Solhan Gençlik Kolları Başkanı Harun Tunç ise, Ak Parti ailesinin bir ferdi olduğunu ve bugün de kendisini bu göreve layık gören herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini ifade edip,  önceki gençlik kolları başkanları, üyeleri ve ilçe teşkilatının başkan ve teşkilat üyeleri ile istişare içinde olacağını ve ekip olarak özelde Solhan’a genelde ise AK Parti camiası ve ülkemize hizmet etme gayretinde olacaklarını ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN