• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:06
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

Tekataş Çalışmaları Yerinde İnceledi

1 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1234 defa okundu.
Tekataş Çalışmaları Yerinde İnceledi

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ın daveti üzerine Solhan’a gelen İller Bankası Bölge Müdürü Ali Tekataş, Ziyaret Parkı çalışmalarını yerinde inceledi. Tekataş, eksikliklerin giderilmesini de yüklenici firmadan istedi.

 Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İller Bankası desteği ile Solhan’da yapılan çalışmaların yerinde incelenmesi için İller Bankası Bölge Müdürü Ali Tekataş’ı Solhan’a davet etti.

Başkan Yıldız’ın daveti üzerine Solhan’a gelen İller Bankası Bölge Müdürü Tekataş’a teknik elemanlar da eşlik etti.

Solhan Belediyesi’nde yapılan görüşmede İller Bankası desteği ile yapılması planlanan 26 Kilometrelik kanalizasyon alt yapısı çalışmaları konuşuldu. Kanalizasyon alt yapı çalışmasının ihale sürecinde olduğu belirtilip 2015 yılı ilkbahar aylarında kanalizasyon alt yapı çalışmalarının başlanacağı dile getirildi.

Solhan Belediyesi tarafından yapılıp İller Bankası’na sunulan ve İller Bankası tarafından da yüzde 95 hibe desteği verilen ziyaret parkı projesi çalışmaları yerinde incelendi.

Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ile İller Bankası Bölge Müdürü Ali Tekataş, Ziyaret parkı çalışmalarını yerinde incelediler. Yıldız ve Tekataş’a İller Banaksı teknik personelleri de eşlik etti.

İller Bankası hibe desteği ile 4 bin metrekare alanda yapılan Ziyaret Parkı çalışmalarında tespit edilen eksiklikler Başkan Yıldız tarafından Tekataş’a iletildi. Tekataş ve teknik personeller eksikliklerin olduğunun görüldüğünü belirtip yüklenici firmadan eksikliklerin giderilmesini istediler.

Yüklenici firma yetkilileri de eksikliklerin giderileceğini taahhüt etti. Ziyaret Parkı yapım süresinin 15 Aralık 2014’te tamamlanacağı öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN