• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

TAŞINAN ÇOCUKLAR HEPİMİZİN ÇOCUKLARI

30 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
684 defa okundu.
TAŞINAN ÇOCUKLAR HEPİMİZİN ÇOCUKLARI

İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, “Öğrencilerimizin evlerinden okullara, okullarından evlerine gitmelerini sağlamak hepimize düşen en önemli görev. Taşınan çocuklar hepimizin çocuklarıdır.” dedi

İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin başkanlığında ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımıyla taşımalı eğitim il değerlendirme komisyonu toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, 7 ilçe milli eğitim müdürü katıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, ilçe milli eğitim müdürlüklerince yapılan çalışma raporlarının okunması ile gündem maddeleri ele alındı.

Öğrencilerin daha güvenli ve rahat bir ortamda taşınmalarını sağlamayı amaçladıklarını belirten Engin, “Öğrencilerimizin evlerinden okullara, okullarından evlerine gitmelerini sağlamak hepimize düşen en önemli görevdir. Taşınan çocuklar hepimizin çocuklarıdır. Taşımalı eğitimle ilgili taşıma kapsamındaki tüm okul idarelerinin gerek teknik şartnameyi, gerekse yönetmeliği iyice incelemeleri ve taşıma işlerinin ilgili şartname ve yönetmelik doğrultusunda yapılmasında üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmeleri gerekmektedir.” dedi.

Servis taşımacılığının zor ve sorumluluk isteyen bir iş olduğuna dikkati çeken Engin, bu nedenle yaptıkları denetimleri eğitim öğretim sezonu boyunca sürdüreceklerini vurguladı.

Engin; “2017-2018 eğitim öğretim yılında olduğu gibi 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının da güzel geçmesi için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. Bize emanet edilen 60 bin evladımızı geleceğe en güzel şekilde hazırlamalıyız. Şimdiye kadarki çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, yeni çalışmalarınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN