• Dolar Alış / Satış: 8.385 / 8.4
  • Euro Alış / Satış: 9.968 / 9.986
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:13
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:27
  • Akşam: 19:36
  • Yatsı: 21:17

Taş ve Coşkun, Ak Parti İlçe Teşkilatını Ziyaret E

3 Şubat 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1413 defa okundu.
Taş ve Coşkun, Ak Parti İlçe Teşkilatını Ziyaret E

AK Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş ve AK Parti Bingöl İl Başkanı Av. Yusuf Coşkun, AK Parti Solhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

 AK Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş ve AK Parti Bingöl İl Başkanı Av. Yusuf Coşkun, AK Parti Solhan İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Taş ve Coşkun’un Ak Parti İlçe Teşkilatı ziyaretinde Solhan Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu ile Arakonak Belediye Başkanı Nazmi Çalışan da kendilerine eşlik ettiler. Milletvekili Taş ve Coşkun, AK Parti Solhan Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Yıldız ve Arakonak Belde Belediye Başkan Adayı Ferzende Zorba’yı tebrik edip başarılar dilediler.

AK Parti Solhan İlçe Başkanlığı ziyaretinde konuşan AK Parti Bingöl Milletvekili Prof. Dr. Eşref Taş, aday belirleme sürecinin çok şeffaf geçtiğini, Solhan ile Arakonak adaylarının yapılan anketler, temayül ve kanaat önderlerinin görüşlerinin ardından belirlendiğini söyledi. Ak Parti’nin Solhan ve Arakonak Belediye Başkan adaylarına başarılar dileyen Taş; “Solhan’da ve Arakonak  Beldemizde yine her zamanki  gibi rekor oy bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 “Solhan’ın ve Arakonak’ın AK Parti’ye olan bağlılığını bildiğini ve yine de gerekirse kapı kapı dolaşıp herkesin ayağına gitmek gerekir” diyen AK Parti İl Başkanı Yusuf Coşkun,  AK Parti adaylarının Solhan’a yakışır oy oranına sahip olacağına inandığını söyledi.

Ayrıca Coşkun, İl Genel Meclisi üyesi adayının belirlenmesi için İl yönetimi bünyesinde bir komisyonun kurulduğunu belirtirken komisyonun ilçe teşkilatı nezdinde yapılacak yoklama ile İl Genel Meclisi üyesi adaylarını belirleyeceğini söyledi.

AK Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu, Bingöl Milletvekili Prof. Dr.Eşref Taş ve Bingöl İl Başkanı Yusuf Coşkun’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN