• Dolar Alış / Satış: 8.526 / 8.542
  • Euro Alış / Satış: 10.098 / 10.116
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:14
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:26
  • Akşam: 19:34
  • Yatsı: 21:14

TARTAR, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

18 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1211 defa okundu.
TARTAR, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK PARTİ Bingöl Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan DSİ Eskişehir Eski Bölge Müdür Yardımcısı Kemal Tartar, Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimi’nin barış huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesini temenni etti.

 Gazetecilerle bir araya gelen Tartar, Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimi’nin barış huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesini temenni etti.

Zamanı gelmiş bir fikir kadar, hiçbir şeyin güçlü olmadığını söyleyen Tartar, “Halkımızın geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın, toplumumuzun dinamik gücü olan gençlerimizin geleceğini önemli derecede etkileyen Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğumu tüm kadirşinas Bingöl halkının bilgilerine arz ediyorum” dedi. 

Her seçimin yeni bir değişimi, söylemi ve hedefleri beraberinde getirmekte olduğunu söyleyen Tartar, “Gelişen dünya şartlarına bağlı olarak ilimizin ve ülkemizin de gelecekte arzu edilen konumda yerini alması büyük önem arz etmektedir. Siz değerli halkımızın barış ve huzur ortamında, geleceğinden emin bir şekilde, refah düzeyi yüksek bir toplum olarak yaşaması en tabii hakkıdır. Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerinden biri olan demokratik süreç ve Yeni Türkiye’nin tesisi, güçlü bir inanç ve kararlılık, cesaret, hamiyetperverlik, tahamülkarane tavır, saygı ve sevgiye dayalı bir duruş, akıl ve vicdanın birleştiği bir hareket tarzı gerçek bir adaletin uygulanması ile mümkündür. Genel seçim sonucunda sizlerin ve tüm vatandaşların tercihi ile belirlenecek olan milletvekilleri vasıtasıyla hazırlanacak olan Yeni Anayasa, Yeni Türkiye’nin hedeflerine ulaşmasında büyük önem arz edecektir. Bu imkânların gerçekleşmesi ve hayata geçirilmesi yolunda görev almak en büyük arzum olup, bu hizmet kervanında sizlerle birlikte yürümekte büyük onur ve kıvanç duyacağım. Nerde olduğumuz değil, nerede olmak istediğimiz daha çok önemlidir. Bizler sadece yaptıklarımızdan değil, yapamadıklarımızdan da sorumluyuz. Yeni Türkiye yolunda sizlerle birlikte iyi bir isim yazacağımıza, birlikte bu ismi koruyacağımıza kanaatim tamdır. En büyük yatırımın, insana yapılan yatırım olduğu anlayışında olduğumu, millete efendi değil hizmetkâr olacağımı bilmenizi isterim” şeklinde konuştu. 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN