• Dolar Alış / Satış: 9.481 / 9.498
  • Euro Alış / Satış: 10.998 / 11.018
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:32
  • Öğle: 12:13
  • İkindi: 15:10
  • Akşam: 17:32
  • Yatsı: 18:59

Süt, “Asıl sorumluluk şimdi başlıyor”

7 Ocak 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1384 defa okundu.
Süt, “Asıl sorumluluk şimdi başlıyor”

Adalet ve Kalkınma Partisi Arakonak Belde Belediye Başkanı Aday Adayı Nevzat Süt, “Türkiye’nin büyümesini ve gelişmesi istemeyen felaket simsarları, dış mihrakların desteğiyle vatana ve millete ihanet etmişlerdir. Bunun hesabını sağduyulu ve inançlı milletimiz; 30 Mart 2014’te sandığı gömerek soracaktır.” dedi.

 Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz’ın bir program için geldiği Arakonak Belde Belediyesi’nde kendisine 17 Aralık günü ile ilgili görüş ve duygularını dile getiren Adalet ve Kalkınma Partisi Arakonak Belde Belediye Başkanı Aday Adayı Nevzat Süt, şöyle konuştu:

“Öncelikle vatanımız ve milletimiz adına geçmiş olsun diyorum 17 Aralık günü Ak Parti, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve ülkemizi doğrudan hedef alan tarihin kara bir günüdür.  Şiddetle kınıyorum. Adalet mekanizmasının usulünden çıkarak başka mecralarda seyretmesi demokrasimiz adına kara bir lekedir. Türkiye’nin büyümesini ve gelişmesi istemeyen felaket simsarları, dış mihrakların desteğiyle vatana ve millete ihanet etmişlerdir.  Bunun hesabını sağduyulu ve inançlı milletimiz; 30 Mart 2014’te sandığı gömerek soracaktır. Allah’ın izniyle 30 Mart, aynı zamanda tarihimiz ile yarınlarımız adına yeni bir tarih ve yeni bir başlangıç olacaktır.  Şimdi birlik zamanı, şimdi kuvvetlenme ve destek zamanıdır. Büyüme, kalkınma projeleri ve yatırımlarla dünyanın parlayan yıldız olan Türkiye, milletimizin desteğiyle büyümeye, güçlenmeye ve güçlü olmaya devam edecektir. Asıl sorumluluk şimdi başlıyor. Hepimiz gece gündüz demeden görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz. Başbakanımıza destek olmalı; ülkemizin, milletimizin huzur ve refahı için çalışmalıyız. Milletimizi birliğe, beraberliğe, sağduyulu olmaya ve duaya davet ediyorum”

Süt’ün konuşmasının akabinde Kalkınma Bakanı Yılmaz, Süt’ün güzel açıklamalarda bulunduğunu ifade edip, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin çok önemli olduğunu ve bu seçimde yerel hesapların bir kenara bırakılıp ona göre karar verilmesi gerektiğini belirtti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN