• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

SÖNMEZ: ‘İLK HEDEFİMİZE ULAŞTIK’

6 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
476 defa okundu.
SÖNMEZ: ‘İLK HEDEFİMİZE ULAŞTIK’

Solhan Spor Başkanı Ferhat Sönmez, hedefleri olan Efeler Ligi için adım adım düşünüp hareket ettiklerini belirtti. Genç Başkan Sönmez Voleybol Aktüel sitesine yaptığı açıklamada kulübün asıl amacının bölge gençlerinin enerjilerini doğru kullanma alışkanlığını kazandırmak olduğunu söyledi.

Solhan Spor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez, hedefleri olan Efeler Ligi için adım adım düşünüp hareket ettiklerini belirtti.

Solhan Spor Kulübü genç Başkanı Sönmez, Voleybol Aktüel sitesine yaptığı açıklamada, kulübün asıl amacının bölge gençlerinin enerjilerini doğru kullanma alışkanlığını kazandırmak olduğunu söyledi.

Sönmez yaptığı açıklamada; ’15 Eylül 2017 tarihinde, liglerin başlamasına çok kısa bir süre kala devir aldığımız Solhan Spor Kulübümüzü yeni yönetimimiz ile en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kulübümüzün asıl amacı olan bölgemiz gençlerinin enerjilerini doğru kullanmalarını sağlamak, madde bağımlılığından uzaklaştırmak ve geleceğe dair somut ulaşılabilir hedefler belirlemelerini sağlamak adına somut adımlar attığımız bu süreçte üstüne bir de Efeler Ligi için Play Off oynama hakkı elde etmek, sadece beş yıllık geçmişi olan kulübümüz ve şehrimiz için gurur kaynağı oldu. Şimdi sırada Play Off var. Buraya kadar mücadelemizi en güzel şekilde verdik. Simdi basamak basamak düşünüyoruz. Önce Yarı Final Grubu’ndan nasıl çıkabiliriz, buna bakmamız gerekiyor. Yeni Baş antrenörümüz ile farklı bir hava yakaladık. Bölgenin tek takımı olarak elimizden geleni yapmak istiyoruz. Görüntülü değerlendirme sisteminin olmayacağı Sivas’ta özellikle hakemlerimize çok büyük işler düştüğünün altını çizmek gerektiğini düşünüyorum. Verilen emeklerin karşılığını sporcuların sahada verdiği mücadelenin belirlemesi gerektiği kanaatindeyim. Bu noktalara gelmemizde emeği olan Valimize, Kaymakamımıza, İl Belediye Başkanımıza, İlçe Belediye Başkanımıza, Ak Parti İlçe Başkanımıza, Solhan Sporumuza maddi ve manevi emek vermiş gönüldaşlarımıza, evimizde oynadığımız maçlarda 500 kişilik salonumuzu dolduran 3000-4000 taraftarımıza, sahada verdiği mücadele ile şehrimizin tüm ülkeye tanıtımına katkıda bulunmasına vesile olan sporcularımıza, teknik heyetimize sizin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum. Play Of’fa yükselen tüm kulüplere başarılar diler, hak edenin lige çıktığı bir turnuva olmasını temenni ediyorum.’ diyerek Play Off öncesi görüşlerini belirtti.

Kaynak: VoleybolAktüel

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN