• Dolar Alış / Satış: 13.774 / 13.799
  • Euro Alış / Satış: 15.55 / 15.578
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:14
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 14:48
  • Akşam: 17:04
  • Yatsı: 18:36

SON MAÇTA ELENDİLER

15 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1319 defa okundu.
SON MAÇTA ELENDİLER

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü’nce organize edilen Okullar arası Voleybol Yıldızlar Grup Müsabakalarının bir ayağı Malatya’da yapıldı. Bingöl adına müsabakalara katılan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu, son maçta elendi.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği düzenlenen okul sporları kapsamında Yıldızlar (kız-erkek) Voleybol müsabakaları Malatya’da oynandı.

Malatya Yeşiltepe Spor Salonunda 11 Şubat 2016 günü başlayan Yıldızlar (kız-erkek) Voleybol müsabakalarına Malatya, Elazığ, Bingöl, Erzincan, Mardin, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Gümüşhane’den okulların yıldız takımları katıldı.

2 grup halinde yapılan müsabakalara Bingöl adına katılan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu, Elazığ, Erzincan ve Mardin illerinden gelen okul takımlarının oynadığı B gurubunda mücadele etti.

Grubun ilk karşılaşmasında Elazığ ekibi ile karşılaşan ve oynadığı güzel oyun ile 3-0 skor ile sahadan ayrılan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu Voleybol takımı, ikinci karşılaşmada Erzincan ekibi ile mücadele etti. Erzincan ekibini de 3-0 yenerek puanını altıya çıkaran Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu 13 Şubat 2016 günü Mardin’i temsil eden takım ile karşılaştı.

Mardin takımına 3-0 yenilen Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu, 14 Şubat 2016 günü yapılan 3’üncülük maçı için sahaya çıktı.

İki grup olarak yapılan müsabakalarda grup liderlerinin direk çeyrek finallere çıktığı ve grup ikincilerinin ise yeniden mücadele ederek galip gelenin çeyrek finale çıktığı grup müsabakalarında B gurubunda ikinci olan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu takımı, A grubunda ikinci olan Malatya ekibi ile karşılaştı.

14 Şubat 2016 Pazar günü Malatya Yeşiltepe Spor Salonunda yapılan son karşılaşmada Malatya ekibine mağlup olan Solhan ekibi, son maçta elenerek çeyrek finale çıkamadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN