• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

SOLHANSPOR’UN İLK SINAVI ANKARA’DA

4 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1640 defa okundu.
SOLHANSPOR’UN İLK SINAVI ANKARA’DA

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B gurupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2018-2019 sezonu ilk sınavını Ziraat Bankası Voleybol takımına karşı verecek. Başkan Sönmez, İlk karşılaşma öncesinde maddi ve manevi destek çağrısında bulundu.

Kurulduğu günden beri önemli başarılara imza atarak yoluna devam eden, özellikle son iki sezonda önemli başarılar yakalayarak ve geçen sezon efeler ligini averaj ile kaçıran Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor, bu sezon da kurduğu takım ile adından söz ettirecek.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig B gurupta mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, 2018-2019 sezonu hazırlıklarını tamamlayıp Cuma günü Ankara’ya uçacak.

6 Ekim 2018 Cumartesi günü başlayacak olan 2018-2019 Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig müsabakalarında erkekler B grubunda mücadele edecek olan temsilcimiz Solhanspor, ilk karşılaşmada Ziraat Bankası Voleybol takımına konuk olacak. Karşılaşma Cumartesi günü Ankara Başkent Spor Salonunda Saat 14.00’da başlayacak.

BAŞKAN SÖNMEZ’DEN DESTEK ÇAĞRISI

Solhanspor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez, sezonun ilk karşılaşması öncesinde yaptığı açıklamada maddi ve manevi destek çağrısında bulundu.

Sezonun ilk karşılaşmalarının her zaman zor olduğunu belirten Sönmez, “Çok önemsediğimiz bir deplasman için Ankara’ya gideceğiz. Ziraat Bankası ile karşılaşacağız. Biz istiyoruz ki Ankara’daki bütün hemşerilerimiz bu karşılaşmada takımımızı desteklemeye gelsinler. Siyasilerimiz, Ankara’daki öğrencilerimiz, iş adamlarımız hepsini başkent spor salonuna bekliyoruz. Çok zorlu süreçlerden geçiyoruz. Bunu Bingöllü ve Solhanlı bütün hemşerilerimizin bilmesi gerekiyor. Maddi ve manevi çok sıkıntılı günler geçiriyoruz. Bence bu takım düzenlenen Bingöl tanıtım günlerinden yapılan birçok tanıtım çalışmalarından daha fazla faydalı bir tanıtım çalışmasıdır. Tanıtım açısından herkesin Solhanspor’u önemsemesi ve bu anlamda kulübe sahip çıkması gerekiyor. Hedef yine yukarılar olacak. Bu anlamda da bizim maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız vardır. İnsanların bizleri salonda desteklemesi bizi mutlu etse de yetmiyor. Bu takımı; Solhan’ın, Bingöl’ün, siyasetçilerimizin ve iş adamlarımızın desteklemesi gerekiyor. Sezon açılıyor bir kaç gün sonra ligin ilk karşılaşmasına çıkacağız. Her ne kadar manevi olarak desteklensek de henüz kimseyi yanımızda görmedik. Bunu söylemekte fayda var. Umarım güzel bir başlangıç yaparız. Umarım bizim insanlarımız, bürokratlarımız, iş adamlarımız bize sahip çıkarlar. Sahip çıktıklarında da eminim ki yapılmayacak bir şey yoktur. Zaten geçen yıl o kadar sıkıntılı süreçler geçirmemize rağmen direkten dönüp efeler ligine çıkamadık. Yine aynı şekilde mütevazi bir bütçeyle onu kovalayacağız. Umarım ki bunu başaracağız. Ama bu başarı sadece bir kaç kişinin çalışmasıyla olacak bir durum değildir. Mutlaka bizim desteğe ihtiyacımız var. Birilerinin elimizden tutması gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Haber: Abdulgafur Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN