• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

SOLHANSPOR’DAN OKUMUŞ VE YILDIZ’A ZİYARET

17 Temmuz 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
800 defa okundu.
SOLHANSPOR’DAN OKUMUŞ VE YILDIZ’A ZİYARET

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor’da yapılan yönetim değişikliği sonrasında Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş ile Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’a nezaket ziyaretinde bulunuldu.

2012 yılında kurulan ve iki sezon Türkiye Voleybol Federasyonu 3’üncü liginde bir sezon 2’nci ligde ve bir sezon da 1’nci ligde mücadele eden Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor, yönetimi Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş ile Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ı ziyaret etti.

KAYMAKAM OKUMUŞ’A ZİYARET

İki hafta önce yapılan yönetim kurulu kongresi ile oluşan yeni yönetim yeni sezon için çalışmalarını yaparken ziyaretleri de ihmal etmiyor. Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş’u ziyaret eden Solhanspor Kulübü Başkanı Erdoğan Kurtaran ve yönetim kurulu üyeleri, Solhanspor’un yeni sezon çalışmaları hakkında Kaymakam Okumuş’u bilgilendirdiler.

Takımın iyi bir seviyede olduğunu anımsatan Kaymakam Okumuş, yeni sezonda kulübün yanında olduğu mesajını verdi.

Kulübün Solhan’ın kulübü olduğunu ve Bingöl’ü temsil ettiğini belirten kulüp yöneticileri, herkesin imkânları doğrultusunda kulübün yanında olması gerektiğine inandıklarını ve bunu beklediklerini ifade ettiler.

BAŞKAN YILDIZ’A ZİYARET

Kaymakam Okumuş’a yapılan nezaket ziyaretinin akabinde Solhanspor yöneticileri, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ı ziyaret ettiler.

Kulübün yeni sezon çalışmalarının ve mali bütçenin konuşulduğu ziyarette Başkan Yıldız, daha önce olduğu gibi yeni sezonda da desteklerinin olacağını belirtti.

Solhan ve Bingöl’den imkânı olan hemşehrilerimizin maddi destek ve maddi imkanı olmayanların ise takımın maçlarına gelerek takımın manevi destekçisi olmalarını beklediklerini ifade etti.

Kulüp yöneticileri, Başkan Yıldız’a geçmiş dönemlerde takımın yanında olup destek sunmasından dolayı ve yeni sezon için de destek vermesinden dolayı teşekkür ettiler.

solhanspor kaymakam ve başkan ziyaret (2)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN