• Dolar Alış / Satış: 8.859 / 8.875
  • Euro Alış / Satış: 10.349 / 10.367
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:03
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:42
  • Akşam: 18:16
  • Yatsı: 19:41

SOLHANSPOR’DAN İLÇE EMNİYETE ZİYARET

17 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
789 defa okundu.
SOLHANSPOR’DAN İLÇE EMNİYETE ZİYARET

Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisi B grubunda mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un yöneticileri ve teknik ekibi İstanbul’da meydana gelen bomba olayında hayatını kaybeden polisler için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret edip taziyede bulundular.

2016-2017 sezonu Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisi B grubunda mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un yöneticileri ve teknik ekibi İstanbul’da meydana gelen bomba olayında hayatını kaybeden polisler için İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret edip taziyede bulundular.

İstanbul Beşiktaş’taki saldırıda hayatlarını kaybeden emniyet mensupları için Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Solhanspor’un yöneticileri ve teknik ekibi, şehit olanlara Allah’tan rahmet ve olayda yaralananlara acil şifalar dilerken emniyet teşkilatına başsağlığı dileğinde bulundular.

Solhan İlçe Emniyet Müdürü Hasan Soydaş, taziye ziyareti için gelen Solhanspor’un yöneticileri ve teknik ekibine teşekkür ederken bir daha böyle olayların yaşanmaması dileğinde bulundular.

‘SEYİRCİDEN MEMNUNUZ’

Sosyal sorumluk kapsamında bazen ziyaretlerde bulunduklarını ancak daha emniyet ziyaretini gerçekleştirmediklerini belirten kulüp yöneticileri, Solhan’da spor kültürünün olduğunu yaymak ve gençlerimizle daha da kucaklaşmak için çabaladıklarını ifade ettiler.

Solhan’da spora ilgi olduğu gibi kötü alışkanlıklardan uzak kalma durumunun da iyi derecede olduğunu belirten Solhanspor’un yöneticileri ve teknik ekibi, ilçede spor alanında daha fazla çaba ile güzel projelere imza atmayı hedeflediklerini aktardılar.

Spora olan ilginin iyi olduğunu belirten İlçe Emniyet Müdürü Hasan Soydaş, salonun durumuna göre seyircilerin çok iyi olduğunu ve bu tutumun memnuniyet verici olduğunu belirtti. Bazen hakem kararlarına seyircinin karşı çıkmasının normal olduğunu ve bir sıkıntı durumunda siyercinin duyarlı olduğunu ve söz dinlediğini aktaran Soydaş, Solhan’ın iyi ve duyarlı olduğunu aktardı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN