• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

SOLHANSPOR’DA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

18 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
848 defa okundu.
SOLHANSPOR’DA YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor’da yapılan olağanüstü kongre ile yönetim değişikliği yapıldı. Daha önce Solhanspor Kulübünün değişik kademelerinde görev yapan ve bu sezon için genel menajerlik hizmetini yürüten Ferhat Sönmez başkanlığında yeni yönetim kuruldu.

2017-2018 Türkiye Voleybol Federasyonu 1’inci Lig Erkekler B Gurubunda Mücadele eden Solhanspor Kulübü’nde yönetim değişikliği yapıldı. Yapılan Olağanüstü kongre sonucu daha önce kulübün değişik kademelerinde görev yapan ve bu sezon için genel menajerlik hizmetini yürüten Ferhat Sönmez başkanlığında yeni yönetim kuruldu.

Geçtiğimiz hafta yapılan olağanüstü kongre sonucu kulüp başkanlığına gelen Sönmez, yeni sezon için çalışmalara başladı.

Kulüp başkanı Sönmez, şu ifadeleri kullandı: “Gençlerimizin enerjilerini doğru noktalarda kullanmasını sağlamak, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve bölgemizde var olan spor aşkını tüm Türkiye’ye kanıtlamak amacıyla kurulan kulübümüzde ilk yılından bugüne kadar farklı pozisyonlarda görev aldım. Her geçen yıl hedeflerimizin giderek büyümesiyle beraber bu yıla da Efeler Ligi parolasıyla yola çıkan kulübümüz adına çok güçlü bir yapılanma çalışmalarında şahsen de kulübümüz menajeri olarak çalışmalarda bulundum. Yeni bir yapılanma ihtiyacı hissedilen şu günlerde Belediye Başkanımız ile yapılan istişareler sonucunda bu değerli göreve gelmiş bulunmaktayım. Kulübümüzün kuruluş misyonu çerçevesinde Belediyemiz ve yeni yönetim kurulumuz ile çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Efeler Ligi için en güçlü aday konumundayız. Doğru planlama ve organize çalışmalarla büyük Solhan taraftarımızı da yanımıza alarak bu hedefimize ulaşacağımıza dair inancımız tamdır. Bu süreçte yanımızda olan ve bizlere inanan Solhan Belediye Başkanımız Sayın Abdulhakim Yıldız Bey’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Nafiz Çapın Bey’e, yönetim kurulumuza, teknik heyetimize, sporcularımıza ve çok değerli taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN