• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

SOLHANSPOR’A YENİ HOCA

19 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1983 defa okundu.
SOLHANSPOR’A YENİ HOCA

Solhanspor Antrenörü Hakan Koşar’ın özel işleri ve resmi prosedürler nedeniyle görevden ayrıldığını açıklaması üzerine Solhanspor, yeni hoca için yaptığı girişimler sonucunda Mehmet Akif Gürgen ile anlaştığını duyurdu.

2016-2017 sezonunda Türkiye Voleybol 1’inci B grubunda mücadele eden Solhanspor, yeni antrenör ile anlaştığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Yeni sezon transfer çalışmalarına başlarken ilk önce takım antrenörlüğü için Hakan Koşar ile anlaşan Solhanspor, daha sonra sporcular ile anlaşmalar sağlayıp takımı oluşturdu.

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Solhanspor sosyal medya hesabından ‘Zorunlu Açıklama’ başlıklı yapılan paylaşımda; “Antrenörümüz Hakan Koşar ile özel işleri ve resmi prosedürlerden dolayı yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Burada bulunduğu süre içerisinde kulübümüze vermiş olduğu emeklerden dolayı Kulübümüz Yönetim Kurulu adına sonsuz teşekkür eder, bundan böyle Solhanımızın ve Solhan Sporumuzun bir evladı olarak kalacağını bildirmek isteriz. Teşekkürler Hakan Koşar…” ifadelerine yer verilirken Hakan Koşar’ın mesajı da şu şekilde paylaşıldı: “Teşekkürler Solhanspor’um. Türkiye erkekler 1’inci Voleybol Liginde mücadele eden Solhanspor’daki Antrenörlük görevimden özel işlerim ve resmi prosedürler nedeniyle ayrılmış bulunuyorum. Geride kalan 3 aylık Zaman’da tarafımca oluşturulan değerli oyuncu kadromuzun başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Bu süreçte şahsıma duyulan güven ve desteklerden dolayı Belediye Başkan’ımız Abdulhakim Yıldız başta olmak üzere Kulüp başkanımız Yüksel Dere ve Solhansporun değerli yöneticilerine, yardımcı antrenörüm Serhat’a, Şazi ve Ferhat kardeşlerime, malzemecimiz hayrettine, şoförümüz Şahin’e ve Solhanspor’un sahibi misafirperver Solhan halkına ve taraftarına teşekkürlerimi sunuyorum. Solhanspor’a kazandırdığım oyuncularda önce  karakter sonra kaliteyi ön planda tutmaya çalıştım. Geldiğimiz noktada bunu başardığımı düşünüyorum. Kaliteli ve karakterli oyuncularıma teşekkürlerimi sunarken, Efe’ler ligi yolunda başarılar diliyorum. Sözlerimi benim Solhan insanını tanımama ve bu göreve gelmemde en önemli etken olan değerli abim namıdeğer (Kıral) Nafiz Çapın’a teşekkürlerimle bitiriyorum.”

SOLHANSPOR’A YENİ HOCA

Solhanspor Antrenörü Hakan Koşar’ın özel işleri ve resmi prosedürler nedeniyle görevden ayrıldığını açıklaması üzerine Solhanspor, yeni hoca için yaptığı girişimler sonucunda Mehmet Akif Gürgen ile anlaştığını duyurdu.

Solhanspor sosyal medya hesabında klübün yeni baş antrenörü ile ilgili yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz Baş Antrenörlüğüne Mehmet Akif Gürgen getirildi. 120 kez A Milli Takım forması giyen yeni hocamız, Milli Takım ile Avrupa 3’üncülüğü başarısı elde etmiştir. Ayrıca CEV Kupasında Final oynama başarısı göstermiştir. Galatasaray, Ziraat Bankası, Beşiktaş, Maliye Milli Piyango, Halkbank gibi takımların formasını giyen Baş Antrenörümüz, en son Efeler Ligi takımlarından Maliye Milli Piyango takımını çalıştırmıştır. Yeni hocamıza Solhan Spor Yönetim Kurulu olarak Hoşgeldin diyor, Efeler Ligi yolunda başarılar dileriz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN