• Dolar Alış / Satış: 15.564 / 15.592
  • Euro Alış / Satış: 16.217 / 16.246
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

SOLHANSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI

13 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
931 defa okundu.
SOLHANSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI

Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisi B grubunda mücadele eden ve gurubunda başarılı olup Efeler Ligi’ne yükselmek için yapılacak playy-off müsabakalarına katılmaya hak kazanan Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’a bugüne kadar katkı sunanlara teşekkür edilirken, takıma destek çağrısı yapıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisi B grubunda mücadele eden Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor, gurubunda başarılı olup Efeler Ligi’ne yükselmek için yapılacak playy-off müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Bingöl tarihinde ilk kez bir takımın birinci ligde mücadele ettiğini ve bir üst lige çıkmak için playy-off müsabakalarına katılma hakkı elde ettiğini belirten Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve Solhanspor Kulübü Başkanı Yüksel Dere, sezon boyunca maddi manevi destek sunanlara teşekkür ederken zorlu virajdaherkesimden destek beklediklerini ifade ettiler.

DESTEK SUNANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Kulübün kısa bir geçmişinin olduğunu ve kısa sürede büyük başarılara imza atarak özelde Solhan’ın genelde ise Bingöl’ün tanıtımına büyük katkılar sunduğunu belirten Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “Solhanspor, kısa sürede büyük başarılara imza attı. 2016-2017 sezonunda playy-off hedefi ile mücadele edip hedefine ulaştı. Yeni hedefimiz ise Efeler Ligine çıkmaktır. Bu sezon gerek maddi destekte bulunan ve gerekse manevi olarak desteklerini esirgemeyip her an yanımızda olan taraftarımız ve hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önemli bir sürece girdik. Bu süreci de en iyi şekilde atlatıp Bingöl’e tarihinde Voleybol alanında yeni bir başarı ve yeni sezonda yeni heyecanlar yaşatmak için takımımızın maddi ve manevi desteğe ihtiyacı vardır. Hemşehrilerimize bu zorlu ve önemli süreçte takımımızın yanında olmalarını ve desteklerini esirgememeleri çağrısında bulunuyor, bugüne kadar maddi manevi desteklerini sunan ve bundan sonra da desteklerini esirgemeyecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Takımımıza da Efeler Ligi yolunda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

SOLHANSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI

Zorlu bir süreçten geçtiklerini ve playy-off hedefine ulaştıklarını belirten Solhanspor Kulüp Başkanı Yüksel Dere, sezon hakkında kısa bir değerlendirmede bulundu.

2013 yılında kurulan bir takımın kısa sürede voleybol birinci lige çıkıp burada mücadele ettiğini belirten Dere, şu ifadeleri kullandı: “2013 yılında kurulan kulübümüz, büyük gayretler ile bugün voleybol birinci ligde mücadele ediyor. 2016 yılında yapılan kongrede yönetim değişikliğine gittik. Sezona başlarken playy-off hedeflemiştik. Bugün hedefimize ulaştık. Şimdi de Efeler ligine çıkmayı hedefliyoruz ve bunun için de playy-off müsabakalarında başarı elde etmemiz gerekiyor. Gerekli desteği aldığımızda bu hedefe de fazla uzak olmadığımızı görüyoruz.Sezon başından bugüne maddi ve manevi desteği olan hemşehrilerimiz oldu. En büyük desteği kuşkusuz Solhan Belediye Başkanımız Sayın Abdulhakim Yıldız sunmuştur. Buraya gelmemizde, sporseverlere bu heyecanı yaşatmamızda ve Solhan ile Bingöl’ün tanıtımında en büyük katkıyı sağlayan sayın başkanımıza ne kadar teşekkür etsek de azdır. Sayın başkanımıza her zaman yanımızda olduğundan dolayı şükranlarımızı sunuyor ve Allah kendisinden razı olsun diyoruz.  Takımımıza maddi ve manevi destek veren Solhan Kaymakamı’na, Bingöl Belediye Başkanı’na, Karlıova Belediye Başkanı’na, Arakonak Belediye Başkanı’na, Ak Parti Genç İlçe Başkanı’na, Solhan’da iş yapan değerli iş adamları ile Ankara’da bulunan değerli iş adamlarımıza ve Spor Toto teşkilatına teşekkür ediyoruz. Bu sezonda saydığımız kurum ve kuruluşlar ile değerli iş adamlarının desteği ile kulübümüze 150 bin TL maddi kaynak ulaşmıştır. Geri kalan kaynak ise, iddia gelirleri, Solhan Belediyesi ve Kulüp yöneticilerinin desteği ile bugüne geldik. Gerek ilçede ve gerekse deplasmanlarda takımımızı misafir eden ve bizleri onurlandıran hemşehrilerimize bu isimsiz kahramanlara da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Takımımızı gerek Solhan’da ve gerekse deplasmana gittiğimiz her yerde yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen taraftarımız ve gönül dostlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz. Bingöl tarihinde ilk kez bir voleybol takımının bu başarıyı yakalamış olması bizler için onurdur. Ligde tamamlanan gurup müsabakalarından sonra takımımız playy-off müsabakalarında da inşallah Solhanımızı, Bingölümüzü en iyi şekilde temsil edecektir. Bugüne kadar imkanlarımızı zorlayarak bu aşamaya geldik. Önümüzdeki süreçte hemşehrilerimizin desteğine daha çok ihtiyacımız vardır. İmkanı olan hemşehrilerimizden maddi destek bekliyoruz. Önümüzdeki müsabakalarda başarılı olmamız halinde artık Türkiye’nin en büyük kulüplerini Bingöl’e getireceğiz. Bu da sporseverlere en büyük armağan olacaktır. Sporseverlere bu armağanı vermek için hemşehrilerimizin desteğini bekliyor, bugüne kadar maddi manevi destek sunan ve bundan sonra desteklerini esirgemeyecek tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN