• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

SOLHANSPOR, OLAĞAN ÜSTÜ KONGREYE GİTTİ

25 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1042 defa okundu.
SOLHANSPOR, OLAĞAN ÜSTÜ KONGREYE GİTTİ

İlk olağan kongresi 2016’da yapılan Solhanspor, ikinci olağan üstü kongreye gitti. Geçtiğimiz hafta yapılan kongrede yönetimde 3 isimde değişikliğe gidildi. Kongrede konuşan Dere, hedeflerinin efeler ligi olduğunu belirtip bunun için gerekeni yapmayı görev bildiklerini ifade etti.

2013 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan buyana Türkiye Voleybol liglerinde mücadele eden Solhanspor Kulubü, ikinci olağan üstü kongreye gitti.

2016 yılında yapılan Birinci olağan kongreden sonra başlayan 2016-2017 sezonunda Türkiye Voleybol Birinci Lig Erkekler Kategorisi B Gurubu’nda mücadele eden Solhanspor, ligde başarılı bir seviyede devam ederken kulüp yöneticileri de çalışmalarını yürütüyor.

Solhanspor Kulubü, ikinci olağan üstü kongresi 19 Ocak 2017 Perşembe günü Solhan Kahve Köpüğü’nde yapıldı. Kulüp üyelerinin katıldığı kongrede takımın durumu ve kulüp hakkında istişarelerde bulunuldu.

Kulüp mali raporu açıklandıktan sonra konuşan Solhanspor Kulubü Başkanı Yüksel Dere, zorlu ve sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini belirtirken kulüp olarak yeteri desteği göremediklerinden yakındı. Bugüne kadar Spor Toto, Solhan Kaymakamlığı ve Solhan Belediye Başkanı dışında kurum ve kuruluşlarda pek destek görmediklerini belirtirken tüm yükü bugüne kadar kulüp yöneticileri tarafından üstelendiğini ifade etti.

Bingöl Belediyesi ve Solhanlı hemşehrilerimiz ve esnaflarımızın maçlarda sporcu ve konaklama ihtiyaçlarında destek verdiğini belirten ancak kulübün büyük bir mali yük altında olduğunu aktaran Dere, sezonu tamamlamak için desteğe ihtiyaçlarının olduğunu belirtti.

Bugüne kadar kulübe destek verenlere teşekkür eden Dere, hedeflerinin Efeler ligi olduğunu belirtirken takımın şuan ki konumunun iyi olduğunu aktarıp playoflarda başarılı olmak için gerekirse sporcu takviyesi de yapabileceklerini ifade etti.

Dere’nin konuşmasının ardında seçime gidildi ve Yüksel Dere yönetimindeki önceki yönetici listelerinde üç isimde değişikliğe gidilip Enver Caneri, Eyyüp Kaya ve Gökhan Sönmez’in de yer aldığı yeni liste ile yönetim belirlendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN