• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHANSPOR, BURSA’DAN 3 PUANLA DÖNDÜ

28 Aralık 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
204 defa okundu.
SOLHANSPOR, BURSA’DAN 3 PUANLA DÖNDÜ

AXA Sigorta Efeler Ligi 10’uncu hafta erteleme karşılaşmasında Bursa Büyükşehir Belediyespor takımına konuk olan Solhanspor, Bursa’da oynana karşılaşmayı 3-1 galip tamamlayarak 3 puanın sahibi olurken Ziraat Bankkart ile oynanan 23’üncü hafta müsabakasında ise mağlup oldu.

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, geçen hafta iki karşılaşmaya çıktı. Ligin ertelenen 10’uncu hafta müsabakası ile Ligin 23’ündü hafta müsabakalarına çıkan Solhanspor, bu karşılaşmalarından birinde galip birinden ise mağlup ayrıldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Solhan Spor, ligin 23’üncü hafta müsabakasında başkent ekibi Ziraat Bankkart’a konuk oldu. Haftanın ikinci karşılaşmasında ise 10’uncu hafta erteleme müsabakasında Bursa Büyükşehir Belediyespor’a konuk oldu.   

SOLHAN SPOR, ZİRAATBANK’A KONUK OLDU

Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi 23’üncü hafta müsabakaları kapsamında Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhan Spor, Ankara ekiplerinden Ziraat Bank’a konuk oldu. 23 Aralık 2020 Çarşamba günü Saat: 13.00’da Solhan Spor ile Ziraat Bank müsabakası Ankara Başkent Salonu’nda oynandı. Sezonun ilk yarısında Bingöl’de oynanan karşılaşmayı Ziraat Bank 3-2 kazanmıştı. Bu hafta oynanan müsabakayı da başken temsilcisi kazandı. Bu müsabakadan 3-0 mağlup ayrılan Bingöl’ün voleybol temsilcisi, başkentte iki gün konakladıktan sonra ligin 10’uncu hafta erteleme maçı için Bursa’ya geçti.

SOLHANSPOR, BURSA’YI MAĞLUP ETTİ

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, geçen hafta çıktığı ikinci karşılaşmada ise Bursa temsilcilerinden Bursa Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı.

Solhan Spor, AXA Sigorta Efeler Ligi 10’uncu hafta erteleme karşılaşmasında Bursa Büyükşehir Belediyespor takımına konuk oldu. 27 Aralık 2020 Pazar günü saat: 14.00’da Bingöl Cengiz Güllü Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Solhan Spor kazandı. Karşılaşmanın ilk setini 25-21 kazanan ve ikinci sette istenilen performansı sergileyemeyen Solhanspor, bu seti 25-19 kaybetti ve misafir takım 1-1 eşitliği elde etti. Karşılaşmanın 3’üncü setinde de iyi başlayan ve rakip takımla kıyasıya ilerleyen Solhan Spor, bu seti 25-20 tamamlayarak 2-1 üstünlük ile 4’üncü sete başladı. 4’üncü sette ilk setteki ekipten daha gayretli ve mücadeleyi bir an olsun bırakmayan Solhanspor, bu seti ise; 25-19 tamamlayarak karşılaşmayı 3-1 kazandı. Bu galibiyet ile ligde 8’inci galibiyetini alan Solhanspor, 10’uncu sıraya yükseldi.

SOLHAN SPOR, SORGUN İLE ERTELEME MAÇINA ÇIKIYOR

27 Aralık 2020 Cumartesi günü Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi 10’uncu hafta müsabakasına çıktıktan sonra Yozgat’a gidecek olan Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhan Spor, Sorgun Belediyespor ile 12’nci hafta erteleme müsabakasına çıkacak. Karşılaşma; 30 Aralık 2020 Çarşamba Günü saat: 16.00’da Yozgat Sorgun Spor Salonu’nda oynanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN