• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHANSPOR, ANTRENMANLARA BAŞLADI

27 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
889 defa okundu.
SOLHANSPOR, ANTRENMANLARA BAŞLADI

AXA Sigorta Efeler Liginde mücadele edecek olan Solhanspor ekibi hazırlıklara başladı. Yeni sezon hazırlıklarına başlamak için sporcu ve teknik ekibe yapılan Covid-19 ve sağlık muayenesinin ardından takım antrenmanlara başladı.

Solhanspor sağlık taramalarının ardından antrenmanlara başladı.

2020-2021 sezonu hazırlıkları kapsamında sezona başlayan Solhanspor, yapılan test ve sağlık kontrollerinin ardından antrenman çalışmalarına başladı.

KORONAVİRÜS TESTLERİ NEGATİF ÇIKTI

Solhanspor’da yeni sezon hazırlıkları öncesi sporcular ve teknik ekip, Covid-19 testinden geçti. Uygulanan test sonuçlarının negatif olduğu açıklandı.

SOLHANSPOR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Solhanspor’un sporcuları sağlık kontrolünden geçti.

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor ekibinin yeni sezon hazırlıkları öncesinde sağlık kontrolleri yapıldı.

İlçede bir araya gelerek İlçe Sağlık Müdürlüğünde Covit-19 testinden geçip akşam saatlerinde test sonuçlarının negatif olarak açıklanan ekip ertesi gün ise Bingöl Devlet Hastanesi’nde tam kapsamlı sağlık kontrolünden geçti.

Sağlık taramasının ardından açıklamalarda bulunan Başantrenör Ahmet Reşat Arığ, yapılan kontrollerde sporcularında herhangi bir sağlık probleminin görülmediğini belirtti.

Arığ, “Dün yapılan Covid-19 testinde çok şükür bütün sporcularımız ve teknik heyet ile çalışanlarımızın sonuçları negatif çıktı. Bugün de kan ve performans testlerini yaptık. Muayeneleri de tamamladıktan sonra hayırlısıyla inşallah antrenmanlara başlayacağız. Sezonun ilk antrenmanı Solhan’da olacak. Yeni sezonu dört gözle bekliyoruz. Tüm takımlara sakatsız ve hastalıksız hayırlı bir sezon, seyircilerin tribünleri dolduracağı bir lig diliyorum.” şeklinde konuştu.

Bingöl’de yapılan sağlık kontrollerinin ardında Van Kahvaltı Sarayı tarafından Solhan Spor ekibine kahvaltı ikramında bulunulup takıma başarı dileğinde bulunulurken Solhan Spor kafilesi de işletme sahiplerine teşekkür ettiler.

ANTRENMANLARA BAŞLADILAR

Solhanspor, sağlık taramalarının ardından antrenmanlara başladı. Yapılan korona virüs testi ve sağlık kontrollerinin ardından antrenmanlara ilçedeki spor salonunda başlayan Solhanspor, Antrenör Ahmet Reşat Arığ yönetiminde çalıştı.

Yeni sezonun hayırlı geçmesini dileyen Antrenör Arığ, “Öncelikle tüm takımlara hayırlı sezonlar diliyorum. Biz bugün ilk antrenmanımızı yaptık. Geldiğimiz de Covid-19 testini ve diğer sağlık kontrollerini yaptık. Tüm takımlar için hayırlı sezonlar olsun. İnşallah seyircilerimizle beraber oynayacağımız bir lig olur. Yoğun bir şekilde başladık hayırlısıyla iyi bir sezon geçiririz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN