• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

SOLHANSPOR 3 PUANI KAPTI

23 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
866 defa okundu.
SOLHANSPOR 3 PUANI KAPTI

Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisi B Grubunda mücadele eden temsilcimiz Solhanspor, ligin 13’üncü hafta karşılaşmasında Rize temsilcisi Fındıklıspor’u konuk etti. Solhan’da oynanan karşılaşmayı Solhanspor, 3-1 kazanarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Lig Erkekler kategorisi B Grubunda mücadele eden Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor, ligin 13’üncü hafta karşılaşmasında Rize temsilcisi Fındıklıspor ile karşılaştı. Solhan Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Solhanspor kazandı.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Kurum Amirleri, Solhanspor ile Fındıklıspor yöneticileri ile salonu dolduran taraftar karşılaşmayı izledi.

Karşılaşmayı izlemek için Bingöl’den Hürriyet Koleji, idareci, öğretmen ve öğrencileri de izlemeye geldi. Solhanspor’a destek pankartı açan öğrenciler maç boyunca takımı yalnız bırakmayıp desteklediler. Solhanspor, yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Sönmez ile Kulüp Başsntrenörü Akif Gürgen’e çiçek veren Bingöl Hürriyet Koleji Müdürü Nizamettin Etdöğer, okul dersleri dışında öğrencileri bu tür etkinliklere de götürdüklerini belirtip Solhanspor’a destek için Bingöl’den geldiklerini ve başarılar dilediklerini ifade etti.

Solhan’da çığköfte işletmecisi esnaf da Solhanspor ile Fındıklıspor karşılaşmasında salona gelenlere çiğköfte ikramında bulundular.

SOLHANSPOR, 3 PUANIN SAHİBİ OLDU

23 Aralık 2017 Cumartesi günü saat: 14.00’da Solhan Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada konuk takım Fındıklıspor ilk seti, 25-22 kazandı. Karşılaşmanın ikinci setinde oyun hâkimiyetini eline alan Solhanspor, karşılaşmanın ikinci setini 25-19 kazandı. Karşılaşmanın üçüncü setinde de oyun üstünlüğünü sürdüren Solhanspor,  bu seti de 25-15 kazanarak 2-1 üstünlük sağladı. Solhanspor, dördüncü seti 25-20 kazanarak skoru 3-1’e taşıyıp hanesine 3 puan yazdırdı.

Solhanspor aldığı bu sonuç ile hanesine 3 puan yazdırıp 13’üncü hafta itibari ile 30 puan elde ederek 3’üncü sıradaki yerini korudu.

Solhanspor Fındıklıspor karşılaşmaları ile TVF 1’inci lig B Grubunun ilk yarısı noktalandı. Solhanspor Ligin 2’inci yarısını Hatay Büyük Şehir Belediyesi Voleybol takımı ile açacak. Karşılaşma 7 Ocak 2018 Cumartesi günü Solhan Kapalı Spor Salonunda oynanacak.

SÖNMEZ’DEN TEŞEKKÜR

Solhanspor ile Fındıklıspor karşılaşmasında 3 puanı alan taraf olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Solhanspor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez, ilk yarının son karşılaşmasını kendi evinde oynayan Solhanspor’un 3 puan ile 2017-2018 sezonunun ilk yarısını kapatmasının önemli olduğunu vurguladı.

Karşılaşmada galip gelmelerinde en büyük payın taraftarın olduğunu belirten ve bu taraftarın takımın arkasında olması ile takımın elde edemeyeceği başarının olmayacağını söyleyen Sönmez, Bingöl’den gelen Hürriyet koleji yetkilileri ile öğrencilerine, taraftara çiğköfte ikramında bulunan esnafa ve Solhanspor’un büyük taraftarına teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN