• Dolar Alış / Satış: 13.443 / 13.467
  • Euro Alış / Satış: 15.258 / 15.285
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:26
  • Öğle: 12:40
  • İkindi: 15:16
  • Akşam: 17:33
  • Yatsı: 19:04

Solhanın Sesi Açıldı

31 Aralık 2013
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3101 defa okundu.
Solhanın Sesi Açıldı

Gazeteci Abdulgafur Bildik’in Solhan Haber Gazetesi ile yollarını ayırması üzerine yaptığı çalışma sonucunda www.solhaninsesi.com isimli haber sitesini kurdu.

 2006 yılında başladığı gazetecilik mesleğinde Bingöl Kent Haber Gazetesi ve Solhan Haber Gazetelerinde çalıştığını dile getiren Gazeteci Abdulgafur Bildik, bundan sonra www.solhaninsesi.com sitesi aracılığı ile mesleğine devam edeceğini kaydetti.

 

Yeni açtığı haber sitesi ile ilgili açıklamada bulunan www.solhaninsesi.com sitesi İmtiyaz Sahibi Bildik, şu ifadeleri kullandı:

 

“Yeni bir çalışma ile mesleğimde hizmet etmek ve takipçilerimizle yeniden bulaşmanın mutluluğunu yaşarken nasıl bir sorumluluğa tekrardan merhaba dediğimizin farkındayız.

Bingöl’de başladığım mesleğe iki yıllık bir çalışmanın akabinde Solhan’da devam ettim. Solhan’da ise mesleğimin altıncı yılında olmam ilçeme ne kadar hizmet ettiğimin göstergesi olduğunu düşünüyorum. Bu mesleği ifa ederken; Mağdur olan birinin mağduriyetini dile getirilmesi ve mağduriyetinin giderilmesinde alınan hayır/dualar kazanımlarımız olmuştur.

Bir gayret sonucu elde edilen başarının kamuoyu ile paylaşılıp takdir görmesine ortak olmak sevinç kaynağımız olmuştur. Çalışmalar her ne kadar görev ve sorumluluk sebebiyle yapılıp sonucunda başarı sağlanıp ve bu başarıda her zaman karşılık beklenmese de bazen taktir edilmesi insanları memnun etmektedir. Bizler de bunun yaşanması ve aynı zamanda teşvik etmek amacıyla olsun bir aracı görevi yürütmekteyiz. Bazen vatandaşın katılacağı kurs ve programlarda önceden haberdar olmalarını sağlayıp çalışmalarında görev üstlenmekteyiz. Bu yola halka hizmetin hakka hizmet şuuru ile çıktık. Her birey kendine ve toplumuna fayda sağlamak için farklı metotları benimseyip uygulamaya çalışmaktadır. Biz de halkımıza hizmet etmek, sevinçlerin çoğalmasına ve üzüntülerinin azalmasına vesile olacak çalışmalarda bulunup yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Kimi zaman toplumumuzda farkındalığın oluşması için gayretler içerisinde oluyoruz. Tabiî ki farkında olmayı sağlamak için farkında olmak gerektiği için öncelikli çalışmamız farkında olmaktır. Böyle çalışmalar yaptığımız ve arzu ettiğimiz şekilde yürüttüğümüz an farklı olacağımıza inancımız tamdır. Sitemizin ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, halkımızın desteğini bekliyor, eleştiri ve duaları ile destek veren her kese teşekkür ediyoruz. Ayrıca her hangi bir habere tanık olan dostlarımızın da bizleri haberdar etmelerini ve kamuoyuna doğru bir şekilde yansıtmamızı sağlamalarını rica ediyoruz.”

 

 

“Allah’ın izni ile çıktığımız bu yolda hayırlı hizmetler sunma gayretindeyiz. Haber, fotoğraf ve video desteği sunan tüm dostlarıma ve köşe yazıları ile bizleri bilgilendirip farkında olmamızı sağlayan değerli kalemlerimize ayrıca teşekkür ediyorum” diyen Bildik, Solhan’da bir gazete kurmak için de çalışmalarının olduğunu belirtti. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN