• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

SOLHAN’DA KIZILAY’A KAN BAĞIŞI YAPILDI

27 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1846 defa okundu.
SOLHAN’DA KIZILAY’A KAN BAĞIŞI YAPILDI

Kızılay tarafından Solhan’da kan bağışı alındı. Geçtiğimiz hafta çarşamba günü gerçekleşen kan bağışı kampanyası kapsamında 45 ünite kan toplandığı öğrenildi.

 Kızılay’ın düzenlediği kan bağışı kampanyası kapsamında Solhan’da 54 ünite kan toplandı.

Kızılay’ın kan toplama aracı, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Solhan’a gelerek kan toplamaya bağışı aldı. Kurulan stantta, İlçede çok sayıda vatandaş kan verdi. Kan bağışında bulunan 54 vatandaş, ihtiyacı olanlara yardımda bulunduklarını belirtti.

Kan vermenin hayat kurtardığını söyleyen Kızılay Solhan Şubesi Başkanı Eşref Canlı, Yapılan çalışmadan memnun olduklarını kaydederek, kan bağışında bulunanlara teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOLHAN’DA KIZILAY’A KAN BAĞIŞI YAPILDI

27 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1742 defa okundu.
SOLHAN’DA KIZILAY’A KAN BAĞIŞI YAPILDI

Türk Kızılayı Diyarbakır Bölge Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Solhan Şubesi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.

  

Türk Kızılayı tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi. Türk Kızılayı Diyarbakır Bölge Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Solhan Şubesi tarafından kutlu doğum haftası dolayısıyla kan bağış kampanyası düzenlendi.

Türk Kızılayı Derneği Solhan Şubesi Başkanı Eşref Canlı, yapılan çalışmadan memnun olduklarını kaydederek halkın da yapılan kampanyaya duyarlı davranarak kampanyaya destek verdiğini belirterek kan bağışında bulunanlara teşekkür etti.

Geçtiğimiz yıl da Kutlu Doğum haftasında Solhan’da kan bağışı kampanyası düzenlendiğini hatırlatan Canlı, bu yıl da kampanyanın Kutlu Doğum Haftası’nda yapıldığını belirtti.

Kızılay Kan Bankası sağlık çalışanları tarafından alınan kan sonrası, baş dönmesi ve baygınlık hissini engellemek amacı ile kan veren vatandaşlara ikramda bulunuldu.

Kan bağışı kampanyasına vatandaşların ilgisi her geçen gün artarken bu yıl İlçe Emniyet Müdürlüğü kurum olarak kan bağışı kampanyasına destek vererek kan bağışında bulunurken sağlık camiasında da ekip halinde kan bağışında bulunulduğu görüldü.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN