• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

SOLHAN’A DAHİLİYE UZMANI ATANDI

2 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1505 defa okundu.
SOLHAN’A DAHİLİYE UZMANI ATANDI

Solhan Devlet Hastanesi’ne atanan Dahiliye Uzmanı’nın göreve başladığı ve 7 Şubat 2018 Çarşamba günü poliklinik hizmetine başlayacağı belirtildi. Ayrıca Solhan Devlet Hastanesi’ne Müdür Yardımcısının da atanıp göreve başladığı öğrenildi.

Solhan Devlet Hastanesi’ne atamaların yapıldığı öğrenildi.

78’inci dönem devlet hizmet yükümlülüğü kurası atamaları yapıldı. Yapılan kusa sonucunda Solhan Devlet Hastanesi’ne Dahiliye uzmanının atandığı öğrenildi.

Solhan Devlet Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi Uzmanı, Aile Hekimi Uzmanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Anestezi Uzmanı ve 2 Diş hekimi ile 14 Pratisyen hekimin görev yaptığı öğrenildi.

DAHİLİYE UZMANI 7 ŞUBAATTA POLİKLİNİK HİZMETİ VERECEK

18 pratisyen hekim kadrosu bulunan Solhan Devlet Hastanesi’nde görevli 4 pratisyen hekimin Bingöl’de görevlendirildiği ve 14 pratisyen hekimin ise Solhan’da görev yaptığı öğrenilirken hastanede görevli olan iki diş hekiminden birinin tayınının çıktığı, yakın zamanda Solhan’dan ayrılacağı öğrenildi.

Solhan Devlet Hastanesi’nde görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı’nın Solhan’da görev yaptığı ancak görev süresinin 9 Şubat 2018’de sona ereceğinden boşalacak olan kadroya yeni atamanın yapılması için talebin olduğu belirtildi.

78’inci dönem devlet hizmet yükümlülüğü kurası atamaları sonucunda Solhan Devlet Hastanesi’ne Dahiliye uzmanının atandığı öğrenildi. Solhan’a atanan Dahiliye Uzmanı Dr. Aslı Öcal’ın göreve başladığı ve 7 Şubat 2018 Çarşamba günü poliklinik hizmeti vereceği belirtildi.

MÜDÜR YARDIMCISI ATANDI

Solhan Devlet Hastanesi’ne atamalar devam ediyor. Solhan Devlet Hastanesi’ne müdür olarak atanan ve 15 Aralık 2017 günü göreve başlayan Mehmet Selçuk Tügen’den sonra Hastanenin idari birimine ikinci bir atama daha yapıldı. Solhan Devlet Hastanesi’ne Müdür Yardımcısı olarak Mehmet Bozganatandı.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev yapan Bozgan’ın Solhan Devlet Hastanesi’ne Müdür Yardımcısı olarak atandığı ve 26 Ocak 2018 günü Solhan’da göreve başladığı öğrenildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN