• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

SOLHAN UMUT KERVANI’NDAN 49 AİLEYE YARDIM

12 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3863 defa okundu.
SOLHAN UMUT KERVANI’NDAN 49 AİLEYE YARDIM

Solhan’da yardım çalışmaları alanında faaliyet yürüten Solhan Umut Kervanı’nın 2018 yılının ilk üç ayında 49 aileye gıda ve nakdi yardımın yapıldığı belirtildi. Solhan Umut Kervanı tarafından yapılan açıklamada yardımlara destek verenlere teşekkür edilirken yardımların devam edeceği belirtildi.

Solhan’da yardım çalışmaları alanında faaliyet yürüten Solhan Umut Kervanı, yardımlarının düzenli olarak her ay devam ettiği belirtildi.

2018 yılının ilk üç ayında 49 aileye gıda ve nakdi yardımın yapıldığını belirten Solhan Umut Kervanı yetkilileri tarafından yapılan açıklamada yardımlara destek verenlere teşekkür edilirken yardımların devam edeceği belirtildi.

Her ay düzenli olarak yapılan yardımlar hakkında açıklamada bulunan Solhan Umut Kervanı temsilcileri şu ifadeleri kullandılar: “Solhan Umut Kervanı olarak mağdur ailelere sahip çıkmak, onların yanında olmak, maddi ve manevi açıdan destekte bulunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmaları daha iyi ve daha verimli hale getirmek, ihtiyaç sahiplerine ulaşmak amacıyla muhtaç aileleri tespit etmek ve imkânlar ölçüsünde yardım etmek için gayret gösteriyoruz. Hayırseverlerin bizlere ulaştırdığı yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz. 2018’in ilk üç ayında; Ocak ayında 15, Şubat ayında 19 ve Mart ayında 15 toplamda 49 aileye gıda ve nakdi olarak yardım etmiş bulunmaktayız. Bu hayırlı işin her aşamasında emeği olanlara teşekkür ediyoruz. Özellikle içinde bulunduğumuz üç aylar içerisinde hayır ve hasenatın ziyadeleştiği bu aylarda ihtiyaç sahibi aileleri unutmayalım. Gönlümüzde,  dualarımızda onlara da yer verip yardım etmeyi ihmal etmeyelim.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN