• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

‘SOLHAN ŞAHLANIYOR’ SEMİNERLERİNİN 5’İNCİSİ DÜZENLENİYOR

27 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
800 defa okundu.
‘SOLHAN ŞAHLANIYOR’ SEMİNERLERİNİN 5’İNCİSİ DÜZENLENİYOR

Solhan’da daha önce dört tanesi yapılan ‘Solhan Şahlanıyor’ seminer serisinin bu hafta beşincisi düzenlenecek. İlçede; eğitim, moral motivasyon ve farkındalık oluşturmak için düzenlenen seminerlerin devam edeceğini belirten Yıldız, seminerlere katılım gösterenlere teşekkür ederken yapılacak beşinci seminere de davette bulundu.

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Solhan Şahlanıyor’ seminerleri devam ediyor.

Daha önce belirlenen hedef kitlere yönelik 3 seminer ve öğrencilere yönelik bir panelin düzenlendiğini hatırlatan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, 28 Mart 2017 Salı günü seminerlerin dördüncüsünü düzenleyeceklerini belirtti.

En önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu belirten Yıldız, Kurumlar olarak kendi sorumluluk ve görevleri gereği yatırım ve hizmet çalışmalarını yaparken topluma yönelik manevi çalışmalarda da bulunmayı görev bildiklerini ifade etti.

İlçede yapılan eğitim ve kültürel faaliyetlere destek verdiklerini ve bundan sonra da bu alanda imkanlar doğrultusunda çalışmalarda bulunurken yapılacak çalışmalara da destekte bulunacaklarını söyleyen Yıldız, Solhan Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenledikleri ‘Solhan Şahlanıyor’ seminerlerinin bu hafta 5’incisini düzenleyeceklerini belirtti.

Seminerlere destek veren ve katılım sağlayan herkese teşekkür ettiğini söyleyen ve yapılacak seminere de hedef kitlenin katımını beklediğini ifade edip davette bulunan Yıldız, bu hafta yapılacak seminere Münir Arıkan’ın konuşmacı olarak katılacağını söyledi.

28 Mart 2017 Salı günü yapılacak ve iki oturumdan oluşacak seminerin ilk oturumunun saat: 10.30’da öğrenci velileri ve memurlara yönelik ‘Aile içi iletişim’ konulu olduğunu belirten Yıldız, ikinci oturumun aynı gün saat: 13.30’da imam ve öğretmenlere yönelik ‘mesleki motivasyon’ konulu olacağını belirtti.

Seminerlere hedef kitleyi davet eden Yıldız, ‘Solhan Şahlanıyor’ seminerlerinin devam edeceğini söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN