• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

‘SOLHAN ŞAHLANIYOR’- 6

10 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
872 defa okundu.
‘SOLHAN ŞAHLANIYOR’- 6

Solhan’da daha önce beş tanesi yapılan ‘Solhan Şahlanıyor’ seminer serisinin bu hafta altıncısı düzenlenecek. Bugüne kadar yapılan programlara gösterilen ilgiden Solhan Halkı’nın memnun olduğunun anlaşıldığını belirten Yıldız, seminerlere katılım gösterenlere teşekkür ederken yapılacak altıncı seminere de davette bulundu.

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Solhan Şahlanıyor’ seminerleri devam ediyor.

Daha önce belirlenen hedef kitlere yönelik 4 seminer ve öğrencilere yönelik bir panelin düzenlendiğini hatırlatan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, 12 Nisan 2017 Çarşamba günü saat: 18.00’da Solhan Belediyesi Kültür Merkezi’nde seminerlerin altıncısını düzenleyeceklerini belirtti.

Yaklaşık 2 aydır ‘Solhan Şahlanıyor’ adı altında programlar tertip ettiklerini anımsatan Başkan Yıldız, “İlçemize; yazar, eğitimci, kişisel gelişim uzmanı ve düşünce koçlarını getirerek seminerler düzenliyoruz. Belediyeciliğin sadece altyapı ve üstyapı hizmetlerinden ibaret olmadığı için sosyo-kültürel alanlarda da halkımıza karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek çabası içerisindeyiz. İnşallah fırsat buldukça bu ve benzeri programları düzenleme gayretinde olacağız. Bugüne kadar yaptığımız programlardan Solhan Halkı’nın bu programlardan memnun olduğu anlaşılıyor. Programlara gösterilen ilgi ve alakadan bunların bir ihtiyaç olduğu ve yaptığımız ‘Solhan Şahlanıyor’ projesinin yerinde bir proje olduğunu gösteriyor. Programları beraber icra ettiğimiz Solhan Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yapılan programlarda salonları doldurarak gelen hocalarımızı bile şaşırtacak şekilde katılım sağlayan halkımıza şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Hakan Mengüç’ün katılımı ile düzenlenecek programda hedef kitlenin kamu kurum ve kuruluş çalışanları ile öğretmenler, imamlar ve veliler olduğu öğrenildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN