• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

Solhan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Güzelleşti

10 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1247 defa okundu.
Solhan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Güzelleşti

Solhan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, ‘Güzel Okulumuz’ projesi kapsamında yarıyıl tatilinde okulda birçok değişiklik yaptı.

 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı çalışma programı kapsamında planlanan ve gerçekleştirilmek üzere “Güzel Okulumuz” projesi Solhan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nde okul çevre koruma kulübü ile birlikte hazırlandı.

Solhan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin nezih ve hijyenik bir ortamda eğitim görmeleri, belirledikleri hedeflere sağlıklı bir şekilde motive olmaları ve okul çalışanların da modern şartlarda görevlerini yerine getirmelerini sağlamak amacıyla 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının sömestri tatilinde ‘Güzel Okulumuz’ Proje kapsamında 870 metre kare zemin kaplama ( granit ve fayans döşeme) yapıldı, okulun tamamı boyandı.

Solhan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde 6 adet sınıf kapısı değişik görsellerle kaplandı. Katların zeminine uyarıcı sözler yazıldı. Katların kirişlerine öğrenci motivasyonu artırıcı sözleri içeren 10 adet pano asıldı. 2003 yılından itibaren okul birincilerin resimleri pano halinde 1. ve 2. kat kirişlerine asıldı. Okulun tarihçesi, vizyonu ve misyonu güncellenerek okulun giriş kısmına asıldı. Okulun girişinde bulunan kupa dolabı okulun ihtiyacına cevap verecek şekilde yapılarak okulun girişine konuldu.

Herhangi bir katkı almaksızın kendi imkanları ile bu çalışmaları yaptıklarını söyleyen Okul Müdürü Muhittin Çiftçi, “yaptığımız bu çalışmanın öğrenci ve çalışanlarımızı olumlu yönde etkilemesi temennisi ile; tatil boyunca dinlenmeden çalışan fedakar personelimiz başta olmak üzere çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN