• Dolar Alış / Satış: 8.337 / 8.352
  • Euro Alış / Satış: 10.1 / 10.118
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:45
  • Öğle: 12:29
  • İkindi: 16:25
  • Akşam: 19:52
  • Yatsı: 21:45

SOLHAN KALDIRIMLARI YEŞİL-BEYAZ’A BOYANIYOR

29 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1300 defa okundu.
SOLHAN KALDIRIMLARI  YEŞİL-BEYAZ’A BOYANIYOR

Solhan Belediyesi desteği ile Solhan Yeni Mahalle Gençlik Derneği tarafından cadde ve sokaklarda bordür taşları Yeşil-Beyaz’a boyanıyor. Bu anlamlı çalışma tüm çevrelerce takdir ile karşılandı.

 Solhan Yeni Mahalle Gençlik Derneği olarak mahallede bulunan cadde ve sokaklar ile D-300 Karayolu kenarında bulunan bordür taşlarını yeşil-beyaz’a boyamaya karar verdiklerini belirten dernek başkanı Emrah Bayır, bu kararı Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ile paylaştıklarını ve başkanın desteği ile çalışmalara başladıklarını söyledi.

Boyanın Solhan belediye desteği ile alındığını ve mahalle gençlerinin gönüllü çalışmaları ile çalışmalara başladıklarını belirten Bayır, gençlerin ihtiyaçlarını ise dernek olarak karşıladıklarını söyledi.

KOÇAKELÇİ, GENÇLERİ TEBRİK ETTİ

Geçtiğimiz hafta Solhan’a gelen Ak Parti Bingöl Milletvekili Şebnem Koçakelçi, Gençlerin çalışmalarını yerinde görüp kendisi de çalışmalar katıldı.

Ak Parti Bingöl İl Başkanı Yılmaz Seven, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu’nun eşlik ettiği Koçakelçi, sosyal medya hesabında çalışmaların fotoğraflarını yayımlayarak şu mesajı paylaştı; “Yenimahalle Derneği’nin gençleri gönüllü olarak Solhan’ın kaldırımlarını Bingöl Spor’a boyuyor. Gençlerimizin bu örnek hareketini tebrik ederim.”

SOLHAN’DAN ANLAMLI JEST

Yeni Mahalle Gençlik Derneği’nin kaldırımları 12 Bingölspor rengi olan yeşil-beyaz’a boyanmasını 12 Bingölspor anlamlı jest olarak sosyal medya hesabında paylaştı.

12 Bingölspor’un sosyal medyada yayımladı mesaj; “Solhan Belediye Başkanı ve Yeni Mahalle gençliğince alınan ortak karar ile kaldırımlar 12 Bingölsporumuzun Renkleri Yeşil- Beyaz’a boyandı. Bizler de başta 12 Bingölsporumuza bu anlamlı jesti yapan Sayın Solhan Belediye Başkanı ve Yeni Mahalle Gençliğine 12 Bingölspor kulübü olarak teşekkür ederiz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN